Migrantide seksuaalvägivald saatis Rootsi suurima muusikafestivali Bråvallas igaveseks ajalukku

Maailm,
©AFP/Scanpix
Võõramaiste meeste ahistavat suhtumist tunnetavad paljud eurooplannad.

Massiimmigratsiooni hukatuslikud tagajärjed Euroopale näitavad üha enam oma võigast palet.

USA-s on muusikafestivalide tühistamine väidetavalt tavaline, kuid Euroopa festivalikultuur on ikka õitsengufaasis. Üks festival on siiski ka siin igaveseks minevik ja selleks on immigrantide poolt korraldatud seksuaalsete rünnakute tõttu lõpetatud  Rootsi suurim muusikafestival Bråvalla Music Festival, vahendab YourEDM.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Bråvalla muusikapeo korraldajad teatasid tänavu festivali lõplikust tühistamisest. Kui varem teatati, et 2018. aasta sündmus on tühistatud, siis praegune uudis osutab, et festivaliga on alatiseks lõpp. Põhjus on migrantidest lähtuvas seksuaalvägivallas: eelmisel aastal teatati neljast vägistamisest ja 23 seksuaalse ahistamise juhtumist. Aasta varem oli need arvud vastavalt 5 ja 12.

Lisaks konkreetsetele vägistamis- ja käperdamisjuhtumitele on paljud noored tüdrukud rääkinud, kuidas mehed suruvad rahvamassis ennast nende vastu. Üks ohvritest, 17-aastane Alexandra Larsson, kirjeldas oma ründajaid: “Need olid ilmselt sisserändajad. Ma ei tohiks seda öelda, kuid see on tõde.”

Bravalla festivalile sai saatuslikuks ilmselt ka see, et kaebusi arvestades keeldusid paljud artistid protestina esinema tulemast, väites, et ei taha esineda paigas, kus naistel on ohtlik viibida.

“Me loome uue, ainult naistele mõeldud muusikafestivali,” teatas Bråvalla asendusfestivali Statement Festival algatustoimkond. Rootsi muusikamaailm tahab edasi liikuda; isegi Bråvalla pressiesindaja Kajsa Apelqvist on tunnistanud, et senine festival peab lõppema.

Ta ütles Rootsi ajalehele Norrköpings Tidningar järgmist: “See on väga suurt pettumust valmistav otsus, kuid meie üldine seisukoht on see, et me ei suuda festivali arendada nii, nagu me sooviksime seda külalistele tulevikus pakkuda. Oleme alati väitnud, et see pole festivali probleem, vaid sotsiaalne. Meie külastajate turvalisus on see, mida me pidevalt arendame, ja mille eest võitlemist me kunagi ei lõpeta.” Ta lubab, et Rootsi näeb peagi taas paremaid festivale.

Seoses rünnakutega Bråvallas ja  teistel muusikafestivalidel Rootsis teatas feminist Emma Knyckare eelmisel aastal, et kavatseb korraldada festivali, millel ei lubata seksuaalse kuritarvitamise ja ahistamise vältimiseks meestel osaleda. Siiani pole sellist festivali toimunud.

Selline on siis massiimmigratsiooni tagajärg Rootsis ja enamuses Lääne-Euroopas, kus inimlikkuse sildi all juurutatav multikultuursus ja sellega kaasnev poliitkorrektsus löövad segi senise normaalselt toiminud elu ning sunnivad ette võtma ekstreemseid muudatusi. Festivalid meestele ja naistele eraldi on üks esimesi märke Rootsi islamiseerumisest, sest kuigi seda tehakse justkui läänelike väärtuste ja naiste turvalisuse tagamiseks, on selline sooline eraldamisrežiim just see, mida islam soovib Läänes näha.

Allikad: YourEDM, Breitbart News, Voice of Europe

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused