Migratsiooni eri palged: Horvaatia politsei leidis kinni kruvitud kastist üheksa migranti

Maailm,
- Updated
©Migratsioon läbi Ida-Euroopa on sundinud riike tõhustama piirikontrolli. (AFP/Scanpix)
BOSNIA-CROATIA-MIGRANTS-BORDER

Kuni ebaseaduslikult Euroopasse tulnud inimesi ei käsitleta seaduserikkujatena ega saadeta kohe koju, vaid sallivuslaste nõudel lubatakse neil siia jääda, ei katke suuri rahasid liigutav inimkaubandus kunagi.

Alles kirjutasid Uued Uudised inimkaubandusest külmutusautodega, nüüd aga on lisaks saabunud sõnumid migratsioonist kinnistes kastides.

Ühte kaubikut uurinud Horvaatia politseinikud leidsid pakiruumis olnud kinni kruvitud kastist üheksa migranti, vahendab BNS agentuuri AP.

Politseinike sõnul leidsid nad migrandid teisipäeva hommikul riigi idaosast ühest Poola numbrimärkidega kaubikust. Politseinikes tekkis kahtlus, kui kuulsid kasti seest inimhääli.

Migrantidest kolm olid mehed, kaks naised ja neli alaealised. Leitute sõnul on nad pärit Iraanist ja Iraagist. Kaubikut juhtinud 21-aastast ukrainlast kahtlustatakse inimsmugeldamises ja ta võeti kinni.

Pole kahtlustki, et selline migratsioon võib lõppeda lämbumisega, nagu on seda juba küllalt juhtunud. Niinimetatud sallivusleer ei mõista endiselt, kui suurde ohtu seavad nad oma pseudoinimlikkusega inimeste elud – kuni migrandid teavad, et neid Euroopas oodatakse, tulevad nad kasvõi postipakkides.

Samuti ei mõista liberaalid, et migrantide inimkaubandus õhutab ka teistsugust smugeldamist – näiteks naiste vedamist prostituutideks ja tööliste toomist orjatööjõuks.

Kommentaarid

One commentOn Migratsiooni eri palged: Horvaatia politsei leidis kinni kruvitud kastist üheksa migranti

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused