Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Miljardär George Soros ja tema käsilased püüavad sekkuda Rumeenia demokraatlikesse protsessidesse

-
19.09.2018
Rahvusriikide lammutajal George Sorosel valutab pea, sest tema salaplaanid leiavad üha enam vastuhakku.
© AP/Scanpix

7. oktoobril Rumeenias toimuv referendum on omapärane sellepoolest, et globalistlik maailm tahab avalikult takistada rahvahääletuse kui demokraatliku protsessi toimumist, kartes enda jaoks negatiivset tulemust.

Soros rahastatud MTÜ Amnesty International üritab blokeerida Rumeenias traditsioonilist peret seadustavat referendumit, üritades leida seaduslikke meetmeid rahvahääletuse lõpetamiseks — sest selle eesmärgiks on määratleda abielumehe ja naise liiduna.

Rumeenia põhiseaduse muudatusettepaneku poolt koguti kolm miljoni allkirja. Mitteametlikus tõlkes kõlaks Rumeenia põhiseaduse paragrahvi 48 lõike 1 planeeritav muudatus järgmiselt: “Perekond on rajatud vaba tahte alusel sõlmitud abielule mehe ja naise vahel, nende täielikul võrdsusel ning vanemate õigusel ja kohustusel tagada oma laste üleskasvatamine, haridus ja juhendamine”,

Rumeenia parlamendi alamkoda ja senaatorid hääletasid ettepaneku poolt ning avalik referendum määrati 7. oktoobrile, teatab EurActiv. Amnesty International on teatanud, et nad kavatsevad esitada põhiseaduslikku kohtusse süüdistuse, et hoida ära rumeenlaste õigus otsustada ise abielu määratlemise üle.

Amnesty arvates võib referendumi õnnestumine anda Rumeeniale “selge tagasilöögi” ning avaldada tõsist mõju geiõigustele. Seepärast üritavad AI aktivistid, kes ise ei ole Rumeenia kodanikud, kehtestada Rumeenia rahvale meelevaldset ja subjektiivset abielu määratlust, kuhu mahuks ka samasooliste kooselud.

“Rahumeelne referendum perekonna määratluse muutmiseks Rumeenia põhiseaduses võib viia rahvusvaheliste inimõiguste normide rikkumisteni ja takistada homofoobse diskrimineerimise lõpetamist riigis,” ütles Amnesty agentuurile France Presse. “Selle tagajärjeks on tõenäoliselt veelgi rohkem piiranguid samasooliste paaride era- ja perekonnaelu vastu ning diskrimineerimine igapäevaelus.”

Valitsusvälist organisatsiooni Amnesty International rahastab skandaalne vanurist miljardär George Soros, kes tegi hiljuti suure annetuse ka Iirimaa abordikampaaniale. Avaliku teenistuse standardikomisjon pidas seda annetust ebaseaduslikuks, kuid valitsusväline organisatsioon keeldus seda tagastama, suutes kohtuhagi lõpetada kui “menetluslikult vigast”.

Amnesty Internationali süüdistatakse üha enam ideoloogilises kallutatuses ja inimõiguste vaatlemist ainult vasakliberaalselt positsioonilt.

Allikad: Voice of Europe, Objektiiv