Millele loodab teaduskeskne ja ateistlik Euroopa, avades tee vankumatule religioonile?

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Kas tõesti tunneb keegi liberaalses Euroopas, et selline maailm peaks meie kõrval elama, või et me peaksime olema osa sellest maailmast?

On ilmselge, et maailmas soodustatakse teadlikult massiimmigratsiooni arenenud maadesse, kuid mõistusega inimestele jääb selgusetuks, miks soodustatakse islamiinvasiooni – sellega leppimine ei tähenda isegi mitte enam sallivust.

Kõrgtehnoloogiline Lääs on teaduskeskne, ateistlik, liberaalsetele vabadustele rõhuv – mis ühist saab neil olla keskaegse, agressiivse, sallimatu ja ahistava religiooniga, mis hakkab nii või teisiti progressi pidurdama? Ja selle religiooni mõju all viibivad sajad miljonid tõsiusklikud, kes on valmis usu nimel ka surema – XXI sajandil kusjuures!

Kas massiimmigratsiooni soosivad Merkel, Juncker, Macron, Verhofstadt, Timmermans ja teised arenenud maailma hävitamisele kaasaaitajad loodavad tõesti, et kui poliitiline islam Läänes võimu üle võtab, siis neile jääb seal islamiusku astumata mingi võimukoht alles? Suurbritannias näiteks on juba Londoni linnapeaks pakistanlasest moslem Sadiq Khan ja siseministriks sama päritolu Sajid Javid. Või nagu kirjutas islamivastane Rootsi somaallanna Mona Walter: kui 50 aasta pärast ongi alles sinisilmseid ja blonde rootslasi, siis on nad niqabi ja burka all peidus.

Mõttetu on loota mõõduka islami peale. Vaadake vaid islamimaid. Brunei kehtas just islamiseadused, mille kohaselt geid hukatakse ja varaste käsi raiutakse maha. Kui palju läheb aega, kuni seda hakatakse nõudma Hollandis, Rootsis ja Belgias, kus tohutusuureks paisunud islamikogukonnad juba nõuavad šariaadiseadusi? Islamimaad ei muutu mitte liberaalsemaks, vaid naasevad jäiga islami juurde.

Islamimaade seas pole ainsatki Lääne mõistes demokraatlikku riiki. Iraan, Saudi Araabia, Pärsia lahe naftaemiraadid, Jordaania ja veel paljud maad ei mahu kuidagi mõiste alla “avatud” ja “demokraatlik”. NATO liikme Türgi president Erdogan õiendab kurdi vähemuse ja opositsioonilise Güleni liikumisega arveid, Egiptus, Sudaan, Alžeeria ja veel rida selliseid maid tähendavad sisuliselt totalitaarseid diktaatoririike. Kus ongi veidi läänelikku demokraatiat sisse viidud (Iraak, Afganistan), käib kodusõda ja kõigis mistahes suurusega islamikogukondadega riikides (Mali, Kesk-Aafrika Vabariik, Nigeeria jt) lokkab terrorism ja vägivald.

Turvalisusprobleemid on praktiliselt kõigil Lääne-Euroopa maadel, kuhu on migratsioonipoliitikaga lastud tekkida suurtel moslemikogukondadel. Need suruvad jõuliselt oma elulaadi peale, olles ära õppinud poliitkorrektsuse kasutamise relvana. Ja Euroopa annab järele, märkamata, et islami kombed on kardinaalses vastuolus läänelike väärtustega. Tegu on argpüksliku kapitulatsiooniga endast tugevama jõu ees, lootuses orjana elama jääda.

Euroopasse võivad küll tulla ilmalikud moslemid, kes hindavad Lääne vabadusi, kuid juba olemasolevad islamikogukonnad ei luba neil võõrast elulaadi üle võtta – seega pole Läänel ka liitlasi. Ometigi jätkub islami nunnutamine – Suurbritannias on ranged islamofoobia-vastased seadused, sotsiaalmeediast võetakse maha islamit kritiseerivad postitused. Lääne liidrid, kas te olete sooritamas kollektiivset enesetappu?

Kui migratsioonile on olemas veel mingisugunegi majanduslik põhjendatus, siis islami kui religiooni ja elulaadi piiramatul levikul puudub igasugune mõistlik selgitus. Suur hulk eurooplastest haritud inimesi, kes oma Jumala on unustanud, kes kummardavad tarbimist, nutiseadmeid, kõrgtehnoloogiat ja informatsiooni, on otsustanud oma kodu jagada pimeda ja sallimatu keskajaga, mida näeb miljonites palvetajates Mekkast kuni Moskvani. Kas tõesti tahetakse teaduskeskuste asemel näha mošeesid, milles kummardatakse mingit Kõrgemat Jõud?

Isegi kui olla avatud, salliv, tolerantne ja kes iganes, pole islami aktsepteerimises midagi mõistlikku ja äraseletatavat. Selline religioon hakkab varem või hiljem pärssima teaduskesksust, sest kas gravitatsioon ikkagi lähtub füüsikaseadustest või saab Allahi tahe sellest üle olla? Kas loodame kliimaküsimustes iseendi või Kõrgema peale? Need küsimused võivad tunduda naljakad, aga islami puhul on asi naljast kaugel, sest kohese Paradiisi sattumise nimel ollakse valmis ennast ja sadu ümbritsevaid ribadeks laskma. Ja jutt pole üksikterroristidest, vaid miljonitest.

Kui Euroopa laseb islamil võidu võtta, saab tast justkui Balkan Osmanite võimu all; kui lastakse sisse aafriklased, tuleb teine Aafrika, ainult põhjamaises kliimas. Need kaks invasiooni hävitavad Euroopa, ise midagi asemele loomata.

Eestil on just siin võimalik koos Ungariga astuda teed, kus võõraste massilisele sisseveole pannakse ranged piirid. Kui nooremad eestlased tahavad avatud olla, siis olge seda muule Euroopale, kuid saage piduriks vähemalt mošeede, usuhullude, pühasõdalaste, naistealandajate ja vägivallatsejate sissevoolule – olge selles võitluses koos EKRE-ga.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused