Mis rändekriisist lõpuks saab – kas maailm asustatakse täiesti ümber?

Rubriik Maailm On
Kogu Kolmas maailm soovib “tõotatud maale”. (Foto: Scanpix)

Milliseid uudiseid rändest ka ei loe, tundub, et maailm on otsustanud paigast liikuma hakanud rahvad panna väheste arenenud riikide kukile elama, sest jutud käivad ainult migrantide vastuvõtmisest, mitte nende kodumaa kordategemisest.

USA -sse suunduvate lapsmigrantide arv, kes läbivad jalgsi Panama ohtlikut Darieni džunglit on viimastel aastatel 15-kordistunud ja pandeemia ajal nende arv ilmselt kasvab veelgi, hoiatas esmaspäeval ÜRO lastefond.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kuigi uudises ei jagata soovitusi nad vastu võtta, on ÜRO alati soovitanud migrante päästa, mis omakorda tähendab nende suunamist sihtriikidesse.

Nii liigub vaesunud Ladina-Ameerika jõuliselt USA-sse ja Kanadasse, nälgiv, ülerahvastatud ja sõdiv Aafrika Euroopasse, samuti Lähis- ja Kesk-Ida; Kagu-Aasia aga suundub Austraaliasse.

Kui kümned ja sajad miljonid jõuavad kolme eelnimetatud kohta (mis on muide “pahade” valgete asualad), kas siis seal hakatakse üheskoos õnnelikult elama? Ei, sest tänu ülalpeetavatele saavad sealgi ressursid otsa ning koos migrantidega kolivad üle ka nende probleemid. Euroopast saab uus Aafrika, ainult veidi külmemas kliimas.

Paraku ei räägi keegi nii jõuliselt Aafrika ja Ladina-Ameerika kordategemisest ja oma rahva äraelatamisest, kui räägitakse migrantide vastuvõtmisest.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused