“Miski haiseb, Joe!” Ameerikas levib veendumus, et demokraadid varastasid valimised

Maailm,
- Updated
“Miski haiseb, Joe!”

Miljonid inimesed Ameerika Ühendriikides ootavad vastuseid küsimustele võimalike valimispettuste ja valimisreeglite rikkumise osas.

Miks pelgavad nii paljud, et valimised n-ö varastati, küsib Townhalli kolumnist Matt Vespa? Ja vastab: sest valijate seas oli hulgaliselt surnud inimesi, sest väidetavalt toimus kirjateel saadetud valimissedelitele tagantjärele õigete postitemplite lisamine, sest mõnedes osariikides nagu näiteks Wisconsin oli valimisaktiivsus kummaliselt kõrge (89%).

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ehkki nii kõrge aktiivsus ei ole võimatu, on see siiski ebatõenäoline. Wall Street Journali ajakirjanik Kimberley Strasseli arvutuste kohaselt tähendanuks see, et ühel päeval oleks pidanud end valimistele registreerima 900 000 inimest.

Esindajatekoja endine spiiker Newt Gingrich ütles möödunud pühapäeval kommenteerides Bideni üleskutset ühtsusele: „Tal tuleb teha ikka väga palju veenmaks vabariiklasi selles, et tegu ei olnud vasaktiiva võimuhaaramisega, mida finantseerisid tegelased nagu George Soros.“ Ta lisas, et tema arvates on tegemist korruptiivsete ja varastatud valimistega.

Gingrich mainis ka Londonis ja Washingtonis asuvat mõttekoda Democracy Institute, mille arvamusküsitlused on osutunud kõige täpsemateks ja mille üks eestvedaja Patrick Basham kirjutas Sunday Expressis, et tegemist oli päris kindlasti varastatud valimistega, sest on võimatu uskuda, et Biden kogus teatud osariikides Obamast rohkem hääli.

„Juhul kui võtta arvesse hääletuspettus, siis enamik arvamusküsitlusi selgelt eksis. Juhul kui me hääletuspettust arvesse ei võta, siis eksis enamik arvamusküsitlusi mastaapselt,“ kirjutas Basham. Ta viitas ka Richard Barisele küsitlusfirmast Big Data Poll, kellele jäi silma huvitav asjaolu: Bideni häältearv jäi enamikus linnades alla Hillary Clintoni häältesaagile, välja arvatud neljas linnas, kus see tõusis seninägematutesse kõrgustesse.

Basham märgib: „Trump on esimene vabariiklasest presidendikandidaat 60 jooksul, kes kogus tavapärasest rohkem mittevalgete hääli. Biden jäi alla Hillary Clintonile igas suurimas maapiirkonna linnas, välja arvatud Milwaukees, Detroitis, Atlantas ja Philadelphias.

Valimisanalüütik Robert Barnes märgib, et võtmeosariikide suurlinnades, mida juhivad demokraadid ületas hääletajate arv registreeritud valijate arvu.

Trumpi võit Pennsylvanias, Michiganis ja Wisconsinis oli sisuliselt kindel kuni keskööni, mil häältelugemine meelevaldselt peatati. Ja imeväel „avastati“ kusagil mitusada tuhat häält – kõik Bidenile. Tumpi tõsine edu haihtus.“

Ta viitab Stalinile, kes ütles, et tähtis pole see, kuidas hääletatakse, vaid tähtis on see, kuidas hääli loetakse.

Trumpil on endiselt võimalik see asi ümber pöörata. Kuid küsimus ei ole enam ainult neis valimistes. Küsimus on järgmistes valimistes. Juhul kui demokraadid sel aastal puhtalt pääsevad, kas te tõesti usute, et neid siis veel miski peatab?

Allikad: Townhall, Sunday Express

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused