Möirgav naistemarss Ameerikas – võitlus mitte naiste õiguste, vaid vastutustundetute kapriiside nimel

Maailm,
©ZUMAPRESS.com/Scanpix
“Möirgajad” New Yorgis.

Ameerikas toimus taas üleriigiline vulvamütsides naistemarss, kuid uudiste järgi võttes oli seekord osavõtjaid varasematest aastatest tunduvalt vähem.

Ilmselt on üheks põhjuseks see, et USA-s pole enam võimul demokraadid ja Clintonite klikk, kes selliseid asju üles kütsid. Loosungites aga domineeris kliima pluss naiste õigused ja immigratsioon.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Naiste maailmamuutmisplaanid on tavaliselt suuremst empaatiast lähtuvalt ülearu radikaalsed ja reaalsust mittearvestavad. Hiljuti tõi üks Uute Uudiste kommentaator näitena Rootsi, kus aastakümneid valitsenud feministid on ühiskonna igati kriisi viinud. Nii on naised leebemad nii kuritegevuse kui migratsiooni suhtes – kui meesminister paneks seadusrikkumised karmilt paika, siis naisminister tahab alati kellelegi võimalust anda.

Soome siseminister Maria Ohisalo on heaks näiteks, kuidas naine otsustab migratsiooni üle – nad on õnnetud, võtame nad enda juurde, küll me ära mahume ja raha leiame. Enamik meesministreid vaataks enne järgi, kui palju on riigil raha migrantidele kulutamiseks, ilma et see inimeste endi heaolu mõjutama hakkaks, ja millised on tagajärjed nii oma riigi rahvastikule kui ka sisejulgeolekule.

Naistemarsside loosungite seast ei kao nõue õigusele aborti teha. Miks nad soovivad üldse tagajärgi likvideerida, kui on võimalik ennetada – turvaline vahekord tähendab alati seda, et aborti teha pole vaja. Feministid aga justkui nõuaksid endale õigust olla moraalitu, vabameelne ja ettevaatamatu. Kas abort on neile tõesti nagu lihtne gripiravi, mis hinge kuidagi ei laasta?

Taas oli väljas loosungid a la „Minu keha on minu otsustada“. Mis siis, kui uimastite legaliseerimise pooldajad arvaks samamoodi: „Minu organism, tean ise, mis teen!“

Viimasel ajal on marufeministid rääkinud palju kliimatapjalastest ehk propageerinud mittesünnitamist kliima nimel. Üks Ameerika telekommentaator arvas: „Aga kui see lastevastane kampaania oleks alanud siis, kui tänased feminismiaktivistid polnud veel eostatud?”

Naiste õiguste eest peab võitlema kogu maailmas – paraku pole kogu see marufeministlik ja meestevaenulik sõjakäik küll kuidagi sellega seotud. Sellele viitab kasvõi loosung New Yorgis “Tõuse ja möirga” (“Rise and Roar”).

2 commentsOn Möirgav naistemarss Ameerikas – võitlus mitte naiste õiguste, vaid vastutustundetute kapriiside nimel

 • Avatar

  Aga mulle meeldib nende tervitus – tekitab sellist sooja ja pehmet tunnet südamenurgas 😉
  Samas tekitab minu natuke muret selline lõhestamine mis ka artiklis läbi jookseb . naiste õiguste eest võitlemine!!!
  Kas ei peaks meil olema nagu võrdsus – kui juba võidelda siis Inimese õiguse eest – kui Inimese õigusega on kõik korras siis pole ju vaja
  võidelda eraldi meeste, naiste, laste ja teab kelle/mille õiguse eest eraldi.
  Nagu kõlab üks vana postulaat – sinu õigused lõppevad seal kui need hakavad segama minu õiguseid.
  Hetkel aga selline õiguste polariseerimine on selleni viinudki, et käib suur võitlust aga nagu sõjas tõega – esimesena langeb ÕIGUS.

  • Avatar

   Sulle meeldib kuidas nende tervitus pooldab islami riiki? Seda see tervitus tegelikult tahendab ja ma sygavalt kahtlen, et antud naised ise selle tahendust teavad.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused