Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

NÄIDISVIDEO! Multikultuurne vägistamisvastane vahend – eitav tants lõunamaa poegade ees

09.03.2020
Laadime sisu...

Soomes leiutas üks multikultiseltskond soomlannadele “progressiivse ja tõhusa” vahendi Kolmandast maailmast tulnud vägistajate vastu ehk “Stop, don’t touch me there, this is my no-no square”.

Turvalinen Oulu projekt on Soomes juba naerualuseks saanud ja ka Eestis ei hoita ennast tagasi. Valik kommentaare:

“Kujutlen, kuidas grupp tõmmusid noorukeid jälitab kusagil pargis heledas kleidikeses pahaaimamatut põhjamaa tütarlast. Kui nad tema juurde jõuavad, siis pöörab tütarlaps end aga ringi, astub neile julgelt vastu ja esitab selle, mida videos näete. Lisaks veel laulab kah! See etteaste halvab kogu selle seksimaia vägistajate bande mehelikkuse hetkega. See on relv!”

Hoiatakse aga ka vastupidise eest.

“Need veetlevad puusadega hööritamised etteaste keskel on minu hinnangul siiski vägagi ahvatlevad. Ma pole päris kindel, et see tantsu element Aafrika pojad põgenema ajab. Võib juhtuda ka vastupidine.”

Teadjad oskavad ka tausta selgitada.

“Kusjuures see tants polegi nö peletamiseks. Soome punased arvavad tõsimeeli, et kümneaastase grupivägistamine ja muud julmused juhtusid selle pärast, et tüdrukud ei teadnud, et neil on õigus öelda “ei”. Ja nüüd on mitmeid õppevideoid tehtud, et teada anda – “ei” öelda on OK. /…/ Ja ka kohtuvõim arvab nii. Kümneaastase vägistajad pääsesid puhtalt just tänu sellele, et tüdruk ei näidanud neile arusaadavalt oma eitavat suhtumist.”

“Kui selline tants lahti lüüa siis see ei peleta või hirmuta, vaid annab ka pagulastele teada, et tüdruk praegu ei taha. Noogutavad arusaavalt ja lähevad minema. /…/ Ja vabandavad ja ütlevad: “Me enam ei tee!”

“Paasikivi ja Kekkonen ning Mannerheim oleksid 1939. aastal Stalinile ja Molotovile võinud ka selle tantsu ette tantsida, siis poleks Nõukogude väed julgenud kindlasti mitte Soomele kallale tungida. Oleks ära hirmutanud.”

Repliigina võib lisada, et kui punase Soome kohtuvõim vabastab vägistajad seetõttu, et tüdrukud ei näidanud piisavalt välja oma eitavat suhtumist, siis näitab see ka kogu Lääne naisõigusluse kahekeelsust.