Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Nancy Pelosi paljastas president Trumpi kõne teksti puruks rebides oma meeletu vihkamise

06.02.2020
Demokraat Pelosi rebib puruks presidendi kõne teksti.
© AFP/Scanpix

Teisipäeval esines president Donald Trump iga-aastase kõnega olukorrast riigist (State of the Union address). Kõne lõppedes rebis Ameerika Ühendriikide Esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi demonstratiivselt puruks Trumpi kõne teksti. Vabariiklaste esindaja Jody Hice ütles Breitbart News Tonight saates esinedes, et selliselt käitudes näitas Pelosi üles absoluutset lugupidamatust ameeriklaste lootuste, soovide ja pürgimuste suhtes.

„Kas te kujutate endale seda ette!?“ küsis Hice. „President palub Jumala õnnistust Ameerikale, aga samal ajal rebib Nancy Pelosi puruks tema kõne. Tegemist oli äärmise lugupidamatusega. Reaalsus on see, et ameeriklased valisid president Trumpi tegema just neid asju, millest ta oma kõnes rääkis ja Pelosi rebis puruks midagi palju enamat kui paar paberilehte, midagi enamat kui lihtsalt kõne,“ rääkis Hice.

Tema sõnul rebiti sõna otseses mõttes katki Trumpi valinud ameeriklaste lootused, soovid ja pürgimused. „Ma leian, et see oli äärmiselt häbiväärne, häbematu ja lugupidamatu. Kuid samal ajal ma loodan, et ameeriklased nägid, millega me praeguse Demokraatliku Partei puhul silmitsi seisame. Nad on täis vihkamist. Nad tegutsevad inetult. Nad on valmis tegema selle presidendi kahjustamiseks ükskõik mida ja nad on valmis takistama teda tema lubaduste täideviimisel ning seisma tal tee peal ees.“

Hice’i meelest on kummaline, kuidas võivad inimesed võidelda Ameerika majandusedu vastu või selle vastu, et tööpuudus väheneb. „Demokraadid ei suuda isegi tunnistada, et siin riigis on juhtumas häid asju,“ leidis Hice ja tunnustas presidenti selle eest, et too ei maininud oma kõnes sõnagagi demokraatide poolt korraldatud tagandamisprotsessi.

Hice mainis, et oma inetu käitumisega solvas Pelosi väga paljusid ameeriklasi, nende hulgas ka Ameerika relvajõude, erinevates kriisikolletes langenud sõdureid ja nende lähedasi. „Ma ei saa aru, kuidas võiks keegi vaadata tema [Pelosi] poole mingi uhkusega. Minu arvates ei ole võimalik näha sellises käitumises midagi muud, kui sõna otseses mõttes kõrvakiilu andmist presidendile ja Ameerika rahvale,“ ütles Hice ja lisas: „Tõusud ja langused sõltuvad juhist ja Demokraatlikku Parteid vaadates ning nähes nende lugupidamatut suhtumist presidendi vastu kogu tema kõne vältel, peegeldab see vaid nende juhi tegevust.“

Allikas: Breitbart