Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

NATO valmistub minema lahingusse vikerkaarelippude all

-
25.03.2021
Homoagenda jõudis ka lahinguõppesse. (Foto: NATO)

Sõjas surevad inimesed hoolimata nende omadusest, suunitlustest või identiteedist – ometigi tahetakse isegi tapmisele orienteeritud institutsioonid seksualiseerida, sest samasoolisusagenda marsib kasarmutesse. Sõjaväeparaadide asemele tulevad geiuhkusparaadid.

NATO peakorter korraldas reedel 19. märtsil 2021 oma kõigi aegade esimese töökonverentsi LGBTQ + perspektiivide teemal. Personali juhitud vabatahtlike rühma “Proud @ NATO” korraldatud veebiüritus tõi kokku umbes 130 osalejat tsiviil- ja sõjaväebaasidest ning riiklikest delegatsioonidest, et arutada LGBTQ + inimeste kogemusi ja väljakutseid tööl.

Peasekretär Jens Stoltenberg esines konverentsil kaasava juhtimise olulisuse teemal, öeldes, et „ kõik NATO LGBTQ + kogukonna liikmed on meie töötajate ja pereliikmetena hinnatud, sest mitmekesisus ja kaasatus on kesksel kohal kõiges, kes me oleme ja mida me teeme … kõigi ressursside ja kõigi kogemuste kasutamine muudab meid tugevamaks ja paremini varustatuks tulevikuks.

Peasekretär laiendas ka liitlase mõistet töökohal, määratledes liitlased kui “inimesed, kes ei identifitseeri end LGBTQ + -ena, kuid tahavad näha kaasavamat maailma “. Ta lisas: “Teil on minus alati liitlane.”

NATO on pühendunud mitmekesisusele. Organisatsiooni poliitika keelab rangelt diskrimineerimise seksuaalse sättumuse, samuti soo, rassi või etnilise päritolu, usutunnistuse, rahvuse, puude või vanuse alusel. NATO oli samasooliste abielude tunnustamisel ka maailma liider. Organisatsioon laiendas 2002. aasta juulis samasoolistele paaridele võrdset abikaasahüvitist, ajal, mil ainult üks riik maailmas – Holland – tunnustas samasooliste abielusid.

Seega saab NATO-st üks suur homopere. Kuidas aitab see kaasa lahinguvõimele? (Võrdlusena: kuidas aitavad liiklusohutusele kaasa sooneutraalsed liiklusmärgid?)

NATO liige on ka Türgi, kes sõdib näiteks Iraagis ja Süürias. Kujutleb keegi Türgit ette sõdimas vikerkaarelippude all? Kas Türgi peab kinni põhimõttest: “organisatsiooni poliitika keelab rangelt diskrimineerimise seksuaalse sättumuse, samuti soo, rassi või etnilise päritolu, usutunnistuse… alusel?

Ei, Türgis ei peeta lugu homodest, kiusatakse kurde etnilise päritolu pärast, sealne tugevnev islamiühiskond ei ole naistesõbralik, kristlasi ka väga ei armastata, mida näitas Hagia Sophia muutmine mošeeks… viskame Türgi NATO-st välja, las läheb homofoobsete venelaste juurde?

Sõjalise organisatsiooni homoseksualiseerimine on üks rumalamaid asju, mida teha saab. On arvukalt inimesi, kellele on homoseksialism vastu usulistel, maailmavaatelistel ja paljudel teistel põhjustel – kasvõi seetõttu, et neile ei meeldiks Romeosid kasarmutes nahistamas näha. Kui nüüd lahingüksuses satuvad kokku kristliku maailmavaatega sõdurid ja LGBTQ+ inimesed, siis kas neist on õlg-õla kõrval lahingusse minejaid? Eriti kui esimesed on tagakiusatud ja teised priviligeeritud?

Sõjaväelised organisatsioonid peaksid lahingusolidaarsuse nimel tahaplaanile suruma kõik asjad, mis võivad sõdureid tülli ajada – poliitilised, maailmavaatelised, varanduslikud, seksuaalsed ja mistahes muud erinevused, sest sõdur on ennekõike relvakandja ja vajadusel surmamineja. NATO aga tahab ennast muuta homoseksuaalsuse kantsiks – karta on, et Vene spetsnaz on LGBTQ+ üksusest igati üle.

Kui NATO-s hakkab võimutsema agressiivne homoagenda, siis on alust karta, et sellesse kasarmukirgede möllu heteroseksuaalsed mehed-naised, eriti aga usklikud, enam ei kipu. Elagu NATO homoarmee, kes alistab ka Vene ja Hiina?