Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Natsismi tõttu tuhka pähe raputavad sakslased ohverdavad oma rahvusliku tuleviku massimigratsioonile

22.11.2021
Saksamaa ei taha olla sakslaste maa. ta tahab olla Türgi, Araabia, Aafrika…
© Scanpix

Saksa rahvas on õnnetu rahvas – seda 12 natsiaasta, aga veel rohkem sellele järgnenud ja siiani kestva vaimse terrori tõttu.

1994. aasta aprillis toimunud Rwanda genotsiidis kaotas 100 päeva jooksul elu kuni 1 miljon Rwanda elanikku, s.o 5–10% kogu elanikkonnast, peamiselt tapeti tutsi vähemust hutu enamuse poolt. Pole kuulda, et hutud oma rahvust sellepärast häbeneks.

Kambodža vasakäärmuslik punakhmeeride režiim pani oma valitsemisajal aastatel 1975-1979 toime genotsiidi, hirmuvalitsust peetakse vastutavaks umbes 1,7 miljoni inimese ehk umbes veerandi Kambodža elanike surma eest piinamise ja hukkamise, aga ka ületöötamise ja nälja tagajärjel. Pole kuulda, et khmerid oma rahvust häbeneksid.

Jaapan sooritas teise maailma ajal ebainimlikke tegusid korealaste ja hiinlaste kallal, tuntumad on nii Nankingi vägistamine ja veresaun kui inimeksperimentid sõjavangide kallal. Pärast kahe tuumapommi allaheitmist riik kapituleerus. Tänapäevane Jaapani ühiskond elab tavapärast elu ega ole ametis tuha päheraputamisega.

Kuritegusid on inimkonna ajaloos tohutult tehtud – sinna hulka võiks arvata armeenlaste genotsiidi 1915. aastal Türgis, aga ka okupeeritud rahvaste küüditamise Nõukogude Liidus. Ei türgi ega vene rahvas pole selles kollektiivselt vastutav, süüdi on režiimid.

Kahjuks on sakslased pandud rahvusena vastutama Hitleri kuritegevuse eest. Selle tulemust on praegu näha Saksamaa poliitikas – keegi ei julge vastu olla massimigratsioonile, mis tõi 2015. aasta rändekriisiga Saksamaale sadu tuhandeid võõraid. Siiamaani tuntakse hirmu, et olles vastu süürlaste saabumisele, võidetakse inimest uusnatsiks pidada.

Sakslased on sedavõrd ajupestud, et marksistlik-rohelised poliitilised jõud on rahvastiku väljavahetamise lausa eesmärgiks seadnud. Saksamaa roheliste (Bündnis 90/Die Grünen) poliitik Filiz Polat leiab, et edaspidi tuleks Saksamaal anda valimisõigus ka kodakondsuseta välismaalastele. Roheliste juht Karin Göring-Eckhardt üles: „Me peame lõpuks muutma struktuure, et viia meie immigratsiooniühiskonnas läbi tõelisi muudatusi.“ Ehk siis soovitakse riik muuta sakslaste rahvusriigist Ameerika tüüpi migratsiooniühiskonnaks.

Nii ongi väga paljud sakslased madalamad kui rohi või siis tõusnud enesesalgamise lainele. “Wir haben Platz!” on tuhandete sakslaste motoks, kui jutt käib oma Kreekas Moria laagri maha põletanud või Poolas tarasid lõhkuvatest migrantidest. Sakslased on valmis ise olematusse hääbuma, peaasi, et võõrad ennast hästi tunneksid. Kahjuks on selliseid rahvaid Lääne-Euroopas küllaga, sealhulgas ka rootslased, kes on sõjakatest viikingitest jõudnud orjarahva mentaliteedini ja suuresti ka eestlaste hõimurahvas soomlased.

Eestlased laulavad “Eestlane olla on uhke ja hää!”, kuigi lauljaid jääb üha vähemaks ja siingi on oma rahvuse häbenejaid juba küllaga. Sakslased võiksid sama fraasi laulda, mõistagi sakslaste kui rahvuse, mitte natsismi kontektsis. Rahvad ei ole kurjategijad, seda on režiimid ja ideoloogiad. Rahvuse üle peab ja saab uhke olla.