Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Neil Oliver: Lääs on teel kas totaalse türannia või revolutsiooni suunas

18.07.2023
Euroopa Liit ei tähenda juba ammu enam demokraatiat, vaid ta liigub totalitarismi suunas.
© UU

Šoti ajaloolane, telesaatejuht, publitsist ja arheoloog Neil Oliver hoiatab arengute eest Euroopa Liidus ja Läänes tervikuna – tee, mida mööda käiakse, on täielik tupik.

“Terve Lääs on tänaseks kaaperdatud ideoloogilisse sõgedusse langenud valitsuste poolt, kes sisuliselt hävitavad oma rahvast ning kutsuvad hullumeelsel teel jätkates peagi esile kas totaalse türannia või revolutsiooni.

Tänaseks pole enam kahtlust, et oleme jõudnud punkti, kus võimud tegutsevad nüüdseks pidurdamatult oma eesmärkide läbi surumise nimel. Seda on tunda nii poliitilise kui ideoloogilise surve erakordses kasvus. Poliitikad ja ideoloogia, mis on tänaseks põhjustanud korvamatut kahju miljonitele nii Suurbritannias kui kogu läänemaailmas, on väljunud igasuguse kontrolli alt.

Selle asemel, et hoogu maha võtta, on gaas põhja surutud. Kuskilt läheb piir. Nagu tavatsetakse öelda, et kui teie ainus tööriist on haamer, kipute võtma kõike naelana ning ma usun, et selles on palju tõde. Ideoloogia, mis praegu maailmas võimutseb, on lihtsalt üks suur haamer, mis inimkonna turjal vasardab. See on kohmakas ja tambib ajutult kõik maatasa.”