Newt Gingrich: Trumpi toetajad on seaduskuulekad ameeriklased, kes on mures riigi vasakpoolsusesse kaldumise pärast

Rubriik Maailm On
- Updated
Newt Gingrich ütleb, et President Trumpi toetav liikumine ei kao kuhugi, ka pärast Joe Bideni ametisse nimetamist 20. jaanuaril mitte. Sest inimestel on mõõt täis ja nad ei tea enam, mida teha.

USA vabariiklasest poliitiku ja ajaloolase Newt Gingrichi sõnul on oluline pidada meeles, et pärast möödunud nädalal toimunud kaost ja murrangulisi pöördeid tuleb liikuda edasi ja jätkata võitlust Ameerika tuleviku ning vabaduse eest.

Gingrich tuletab meelde tõsiasja, et enam kui 74 miljonit ameeriklast hääletas 2020. aastal president Trumpi poolt – tegemist on rekordarvu häältega ametisoleva presidendi teistkordsel kandideerimisel. Trumpi-vastane meedia on nimetanud teda neli aastat järjest rassistiks ning tembeldab nüüd kõiki Trumpi valijaid mässajateks, seda väikese hulga inimeste tegevuse põhjal.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegelikkuses on enamik neist patrioodid ja seaduskuulekad ameeriklased, kes näevad, kuidas vasakradikaalid ründavad meie kultuuri. Siiani oli just valimiskastide juures käimine see üks kindel vahend, mille abil oli võimalik algatada muudatusi, teha oma hääl kuuldavaks, muuta riigi kurssi. Nüüd tunnevad aga väga paljud, et ka see võimalus on neilt ära võetud, et nende hääli ei loeta enam ausalt ja reeglitekohaselt. Nad ei tea enam, mida nad üldse teha saavad.

USA armee veteran ja Fox Newsi saatejuht Pete Hegseth käis Ameerikas ringi ja kohtus Trumpi toetajatega üle kogu riigi. Oma raamatus „American Crusade“ [ingl k: Ameerika ristisõda] kirjeldab Hegseth ameeriklaste poliitilist ja kultuurilist ristisõda Ameerika vabaduse eest. Intervjuus Newt Gingrichile selgitas Hegseth, kuidas Trump on saanud Kesk-Ameerika inimeste hääleks ja miks nii paljud teda toetavad. Ta rääkis tavaliste ameeriklaste muredest ja sellest, et nad täiesti siiralt tahavad tulla appi.

Ja mis ehk kõige tähtsam, president Trumpi toetajad usuvad, et just Trump juhtis nende tähelepanu olulistele põhimõtetele, mis on sattunud vasakpoolsete rünnaku alla – alates nn tühistamiskultuurist kuni koolide indoktrineerimiseni.

President Trumpi toetav liikumine ei kao kuhugi, ka pärast Joe Bideni ametisse nimetamist 20. jaanuaril mitte. Sest inimestel on mõõt täis ja nad ei tea enam, mida teha. Kõige üle – koolide, meedia, tehnoloogiaettevõtete, bürokraatia, korporatsioonide – domineerivad nn valgustatud vasakpoolsed ja nad muutuvad üha radikaalsemaks.

Eriti koletult on käitunud meedia. Mõelge kasvõi suvistele Antifa ja Black Lives Matter mässudele, mida lugematud ajakirjanikud toetasid. Eelmisel kolmapäeval Kapitooliumil toimuvat ei tohi heaks kiita, kuid sama kehtib ka vasakpoolsete tekitatud vägivallale ja kaosele, mille käigus hävitati ettevõtteid ja lugematul arvul elusid. Topeltstandardid on lihtsalt õõvastavad.

Meedia ignoreerib tõsiasja, et Kapitooliumi ründamine sai alguse hetkel, mil Trump alles pidas Valges Majas kõnet; sellest hoolimata väidetakse, et rünnakud olid täielikult tema süü, „kultuurieliit“ tegeleb pimedas vihas 74 miljoni inimese mõnitamise ja demoniseerimisega.

Paraku on paljud vabariiklased valmis püssi põõsasse viskama. Nad on omakasupüüdlikult rahul vasakeliidi heakskiitva õlapatsutusega ja kutsega kokteilipeole. Sel moel aktsepteeritakse neid n-ö mõistlike riigimeestena.

Mõned vabariiklased on isegi valmis liituma demokraatide ja meediaga, et käivitada järjekordne tagandamisprotsess mehe vastu, kes sai 74 miljonit häält ja lahkub mõne päeva pärast nagunii Valgest Majast.

Ainult väga vähesed poliitikud peale Trumpi on näidanud, et nad on valmis võitlema Ameerika eest, seisma vastu vasakpoolsetele. Ent ristisõda Ameerika vabaduse eest peab jätkuma.

Allikas: Fox News

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused