Norbert Hofer: Poliitiline eliit ja peavoolu meedia lõpetagu valetamine moslemiterrori asjus

Maailm,
- Updated

Austria Vabaduspartei presidendikandidaat Norbert Hofer ütleb, et poliitiline eliit ja kontrollitud meedia peavad lõpetama islamistide terrorirünnakutele vabanduste otsimise stiilis, et need olid põhjustatud “vaimsete probleemide” tõttu. Tema sõnul ei ole vaimselt tervet terroristi. “Kõik terroristid on hullud,” ütleb Hofer.

Vastuseks viimastele moslemite korraldatud rünnakutele Saksamaal nendib Hofer, et terror Euroopas näitab seda, et vajame teistsugust poliitikat sisserännanute osas. “Avatud piiride poliitika ja väärtolerantsi idee peavad lõppema.” Iga juhtumi puhul viimastest rünnakutest – Nice’is, Münchenis, Reutlingenis ja Ansbachis – on kontrollitud meedia, kas lausa valetanud ründajate identiteedi kohta, või üritanud varjata fakti, et nad olid moslemid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kontrollitud meedia sageli isegi keeldub tunnistamast, et tegemist oli terrorirünnakutega. Näiteks Nice’i juhtumi puhul väideti, et tegemist oli üksiku, probleemide käes vaevleva isikuga, mis viis sellise (rekka)rünnakuni – kuniks selgus tema ideoloogiline seotus ISIS-ega. Samamoodi Reutlingeni rünnaku puhul, kui kontrollitud meedia väitis, et varjupaigataotleja oli “frustreeritud”, sest tema varjupaigataotlus oli tagasi lükatud, andes mõista, et see oli sakslaste süü. Samuti räägiti tema “vaimsetest terviseprobleemidest”, mis siis lõpuks sundisid teda haarama matšeete ja inimesi ründama. Sama taktikat kasutati ka Müncheni ja Ansbachi rünnakute kohta. Müncheni rünnaku puhul mindi isegi nii kaugele, et püüti Iraani päritolu “püssimeest” – kes karjus “Allahu Akbar” – siduda lausa islamivastase Norra tulistaja Breivikuga, kuni seotusega Saksa immigratsioonivastase partei AfD ja “ksenofoobiani” välja.

Euroopa tõelisi väärtusi hindavaid rahvuskonservatiive peaks Hoferi sõnul aga rõõmustama uudis , et immigratsioonivastane Austria Vabaduspartei on riigi populaarseim erakond 35% toetusega, sotsid on kukkunud 24% peale.

Allikas

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused