Orbán: Soros kulutab illegaalse immigratsiooni mahitamiseks tohutuid summasid

Maailm,
- Updated

Ungari peaminister Viktor Orbán ütles ajalehele Magyar Idők, et rahvusvaheline poliitika on muutunud suureks lahinguväljaks ja et Ungari suveräänsus on välismaiste huvide ja mõjuvõimsa vasakpoolse aktivisti George Sorose tõttu pideva löögi all.

Portaal Breitbart vahendab Ungari peaministri ülestõusmispühade 1. pühal antud intervjuud, milles Orbán rõhutas, et massiline immigratsioon ohustab Euroopa tulevikku ja milles ta kutsus üles kristliku tsivilisatsiooni kaitsmisele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Euroopa rahvaste iseseisvus ja vabadus on ohus. Ja selle võitluse keskmeks on migratsioon,“ ütles Ungari peaminister. Tema sõnul sõltub sellest kogu Euroopa saatus ja küsimus on selles, kas Euroopa rahvad jätkavad oma esivanemate vaimus, siinse tsivilisatsiooni, kultuuri ja mentaliteedi vaimus, või tuleb asemele midagi hoopis muud.

Orbán kommenteeris kriitikat, mis on saanud Ungari valitsusele osaks seoses piirikontrolli kehtestamise ja range asüülipoliitikaga, öeldes, et ennast liberaalideks ja vasakpoolseteks nimetavad jõud, keda toetatakse rahvusvaheliste jõudude, eesotsas George Sorose rahadega, väidavad, et migratsiooni vastu tegutsemine on vale, ebapraktiline ja ebamoraalne. „Meie [ungarlased] tahame kaitsta Euroopa aluseid. Me ei taha paralleelühiskondi, me ei taha rahvastiku väljavahetamist ja me ei taha, et kristlik tsivilisatsioon asenduks millegi muuga. Seepärast ehitame me piiritarasid, kaitseme end ega luba migrantide sissevoolu,“ ütles Orbán.

Peaministri sõnul on Ungari valitsus pidevalt surve all, hiljuti ka seoses seadusega, mis nõuab Ungaris tegutsevate valitsusväliste organisatsioonide ning ülikoolide tegevuse suuremat läbipaistvust. „Kõige olulisem siin on see, kas meil on parlament ja valitsus, kes üritavad seista ungarlaste huvide eest, või on meil parlament ja valitsus, kes üritavad kaitsta välismaiseid huve,“ ütles Orbán.

Ta lisas, et kui Ungari valitsus täidaks sõnakuulelikult kõiki Brüsselist või teistest poliitilistes ja majanduslikest keskustest tulevaid käske või kuuletuks Ungari ja Ameerika miljardäridele, siis ei ründaks enam keegi Ungari valitsust.

Orbán rõhutas intervjuu kestel mitmeid kordi Ungari päritolu  miljardäri George Sorose tegevust, kelle lobistid agiteerivad Orbáni väitel Euroopa, Euroopa Liidu ja USA valitsusi survestama Ungarit ja sekkuma Ungari sisepoliitikasse.

„George Sorost ei tohiks mingil juhul alahinnata. Ta on mõjuvõimas miljardär, tohutult otsusekindel, kes oma huvide saavutamise nimel ei austa Jumalat ega pea lugu inimesest. Kuid meie tahame kaitsta Ungarit ja nii peame me pidama maha ka selle lahingu,“ ütles Orbán. Tema sõnul kulutab Soros illegaalse immigratsiooni mahitamiseks tohutuid summasid ja tegutseb selle nimel, et hoida Ungari valitsust pideva surve all.

Allikas: Breitbart (tõlkinud ja refereerinud Triin van Doorslaer)

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused