Orbán: Soros kulutab illegaalse immigratsiooni mahitamiseks tohutuid summasid

orban

Ungari peaminister Viktor Orbán ütles ajalehele Magyar Idők, et rahvusvaheline poliitika on muutunud suureks lahinguväljaks ja et Ungari suveräänsus on välismaiste huvide ja mõjuvõimsa vasakpoolse aktivisti George Sorose tõttu pideva löögi all.

Portaal Breitbart vahendab Ungari peaministri ülestõusmispühade 1. pühal antud intervjuud, milles Orbán rõhutas, et massiline immigratsioon ohustab Euroopa tulevikku ja milles ta kutsus üles kristliku tsivilisatsiooni kaitsmisele.

„Euroopa rahvaste iseseisvus ja vabadus on ohus. Ja selle võitluse keskmeks on migratsioon,“ ütles Ungari peaminister. Tema sõnul sõltub sellest kogu Euroopa saatus ja küsimus on selles, kas Euroopa rahvad jätkavad oma esivanemate vaimus, siinse tsivilisatsiooni, kultuuri ja mentaliteedi vaimus, või tuleb asemele midagi hoopis muud.

Orbán kommenteeris kriitikat, mis on saanud Ungari valitsusele osaks seoses piirikontrolli kehtestamise ja range asüülipoliitikaga, öeldes, et ennast liberaalideks ja vasakpoolseteks nimetavad jõud, keda toetatakse rahvusvaheliste jõudude, eesotsas George Sorose rahadega, väidavad, et migratsiooni vastu tegutsemine on vale, ebapraktiline ja ebamoraalne. „Meie [ungarlased] tahame kaitsta Euroopa aluseid. Me ei taha paralleelühiskondi, me ei taha rahvastiku väljavahetamist ja me ei taha, et kristlik tsivilisatsioon asenduks millegi muuga. Seepärast ehitame me piiritarasid, kaitseme end ega luba migrantide sissevoolu,“ ütles Orbán.

Peaministri sõnul on Ungari valitsus pidevalt surve all, hiljuti ka seoses seadusega, mis nõuab Ungaris tegutsevate valitsusväliste organisatsioonide ning ülikoolide tegevuse suuremat läbipaistvust. „Kõige olulisem siin on see, kas meil on parlament ja valitsus, kes üritavad seista ungarlaste huvide eest, või on meil parlament ja valitsus, kes üritavad kaitsta välismaiseid huve,“ ütles Orbán.

Ta lisas, et kui Ungari valitsus täidaks sõnakuulelikult kõiki Brüsselist või teistest poliitilistes ja majanduslikest keskustest tulevaid käske või kuuletuks Ungari ja Ameerika miljardäridele, siis ei ründaks enam keegi Ungari valitsust.

Orbán rõhutas intervjuu kestel mitmeid kordi Ungari päritolu  miljardäri George Sorose tegevust, kelle lobistid agiteerivad Orbáni väitel Euroopa, Euroopa Liidu ja USA valitsusi survestama Ungarit ja sekkuma Ungari sisepoliitikasse.

„George Sorost ei tohiks mingil juhul alahinnata. Ta on mõjuvõimas miljardär, tohutult otsusekindel, kes oma huvide saavutamise nimel ei austa Jumalat ega pea lugu inimesest. Kuid meie tahame kaitsta Ungarit ja nii peame me pidama maha ka selle lahingu,“ ütles Orbán. Tema sõnul kulutab Soros illegaalse immigratsiooni mahitamiseks tohutuid summasid ja tegutseb selle nimel, et hoida Ungari valitsust pideva surve all.

Allikas: Breitbart (tõlkinud ja refereerinud Triin van Doorslaer)

 

Kommentaarid

Üks kommentaar loole “Orbán: Soros kulutab illegaalse immigratsiooni mahitamiseks tohutuid summasid

 1. Avatar
  Margus Peterson kirjutas:

  kel aega ja viitsimist, võiks tutvuda “messias” sorose “hea-tegudega”:
  1) juutuubes – strašnaja taina džordža sorosa; sealt leiate
  ka video, kus soros paljastab, kuidas ta oma “äri” 1944. a.
  14-aastasena koos isaga alustas, andes rahvuskaaslasi
  natside kätte ja neid siis paljaks röövides. pisnis, ei midagi
  isiklikku.
  kuugles:
  2) reliable allies in the european parliament (2014 – 2019) –
  geenstijl.nl (ütle veel, et eestlased ei ole “tegijad”!)
  3) soros.dcleaks.com
  4) index of/soros.dcleaks.com/download – fdik.org
  5) dcleaks archives – open media news – dcleaks hacked
  george soros – george soros&open society want control of
  the internet.
  kes otsib, see leiab. kes leiab, see otsib veel. edu!

Kommenteerimine on suletud