Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Paanika demokraatide leeris: Raevunud parteikaaslased valmistuvad Bidenit üle parda viskama

-
04.07.2024
Hunter Biden ja Joe Biden
© Scanpix

USA presidendi Joe Bideni valimisrattalt mahavõtmine kogub hoogu. Demokraadid esinevad massiliste üleskutsetega, et Bidenil on aeg lahkuda. Nad ütlevad nüüd valjusti välja, et vanamees on seniilne ega ole võimeline täitma oma ülesandeid USA presidendina.

Kogu Demokraatliku Partei aparaat hakkab praegusel hetkel Bidenile selga keerama ja teeb seda avalikult. Nad teevad seda lekitades infot. Nad teevad seda läbi avalike avalduste. Lõpuks ometi tunnistavad nad ilmselget.

Reaalsus on see, et nad peavad seda tegema. Kui nad seda ei tee, on kogu nende usaldusväärsus pühitud. See, mida Biden tegi eelmise neljapäeva õhtul presidendivalimiste debatis, ei olnud lihtsalt halb arutelu. See oli ajalooliselt halb otsus. Kogu Demokraatliku Partei aparaat ja kogu peavoolumeedia panustasid Bidenile. Seda kõike selleks, et nad saaksid jätkuvalt usutavalt valetada, et suletud uste taga on Bideni tervisega kõik korras.

Ta häbistas kogu Demokraatide blokki. Ta tegi nad lolliks, sest alles nüüd näeb laiem avalikkus, et nad on aasta-kaks või kolm üksnes valetanud. Nende usaldusväärsus on hävitatud. Kogu peavoolumeedia elab häbis. Ja seda kõike üksnes sellepärast, et Biden väitis oma abilistele, et ta on debatiks valmis, ta tahab Donald Trumpiga debateerida ja ta võtab Trumpi ühe hoobiga maha.

Kuid võidujooks presidendi ametikohale on endiselt pingeline, kuigi Trump on hakanud debatijärgselt kõigis arvamusküsitlustes tõusma. Sel nädalal avaldatud CNN-i küsitlus näitab, et Trump juhib nüüd Bidenit kuue protsendiga. Kui Biden kaotaks valimistel kuue protsendiga, oleks see Demokraatide jaoks ajalooline lüüasaamine, millega pole Vabariiklased hakkama saanud pärast Ronald Reaganit 1984. aastal.

Seega käib demokraatliku partei sees siselahing – inimesed, kes tahavad jääda truuks Bidenile ja kellest on praegusel hetkel järele jäänud vaid Bideni perekond. Ja siis kõik teised, kelle hulgas on ka peavoolumeedia, mis üritab ebausutavalt inimesi veenda, et neil polnud aimugi, et Biden nii halb on.

See, mida te hakkate nägema, on Demokraatliku Partei täielik kokkuvarisemine.

Allikas: Daily Wire