Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Padusotsialisti juhitav ÜRO rikub meestevastasusega aluspõhimõtetes kirja pandud soolise võrdsuse põhimõtet

08.09.2020
ÜRO praegune peasekretär Antonio Guterres on ammu äärmusvasakpoolsete vaadetega silma paistnud, kusjuures ta suunab ka maailmaorganisatsiooni kultuurimarksismi teele.
© AFP/Scanpix

ÜRO hiljutine Twitteri sõnum COVID-19 pandeemia asjus kõlab nii: „#COVID19 pandeemia näitab meile midagi, mida me juba teame: aastatuhandeid kestnud patriarhaalse ühiskonna tulemuseks on meestekeskse kultuuriga meestekeskne maailm, mis kahjustab kõiki – naisi, mehi, tüdrukuid ja poisse.“

„Kas tõesti?“ küsib Briti konservatiiv James Delingpole oma arvamusloos portaalile Breitbart. ÜRO arvates on „aastatuhandeid kestnud patriarhaalne ühiskond“ – mis on andnud meile muuhulgas Kreeka ja Rooma filosoofid, kristluse, Taj Mahali, süütuse presumptsiooni, renessansiaja kunsti, Shakespeare’i ja Goethe, Johann Sebastian Bachi, penitsilliini, keskkütte, kliimaseadmed, sisepõlemismootori, lennud kosmosesse jpm – „kõiki“ kahjustav.

Lisaks leiab ÜRO, et „me ju kõik“ teame seda. Tekib küsimus, kes on need „meie“? Sest kas maailmas leidub üldse ühtegi terve mõistusega inimest, kes tunneb mingitki sümpaatiat selle revolutsioonilise kultuurimarksistliku jama suhtes?

Samas on seesama revolutsiooniline kultuurimarksistlik jama üsna otseselt vastuolus ÜRO aluspõhimõtetega. ÜRO loodi II maailmasõja järeltuultes eesmärgiga edendada ülemaailmset rahu ja julgeolekut. Ühe põhikirja artikli kohaselt on ÜRO eesmärk „kasvatada ja süvendada lugupidamist inimõiguste ja põhivabaduste vastu, tegemata vahet rassi, soo, keele ja usundi alusel”.

Kuidas siis on meeste kallal norimine ja nende süüdistamine kõiges halvas kooskõlas selle klausliga? Ja kui võlts ja tohutult ülbe peab üks inimene olema, kui ta väidab, et teab põhimõtteliselt igast inimkonna ajaloo tsivilisatsioonist paremini, kuidas korraldada ühiskonda ja juhtida maailma (ilmselt siis mitte patriarhaalsel viisil)?

ÜRO on kohutav organisatsioon; see on tehnokraatide, bürokraatide, kleptokraatide, kolmanda maailma kerjajate, globalistide, sotsialistide ja teiste alkoholilembeste hädavareste ning äpardujate ülerahvastatud jututuba.

Praegune ÜRO peasekretär António Guterres – isik, kes ongi ennekuulmatute meestevastaste Twitteri sõnumite taga – oli Portugali Sotsialistliku Partei liider ja hiljem ka Portugali peaminister. Miks peaks aga ühel üsna väikese majandusega riigi vasakpoolsel poliitikul olema üldse mingit sõnaõigust maailma asjade üle? Kas oleks Guterres saanud selle ametikoha ka siis, kui ta oleks konservatiiv? (Vastus: ei.)

ÜRO on loonud ja edendanud meeletult kallist, valelikku ja vabaturumajandust vastustavat globaalse soojenemise hirmujuttu (programmide UNEP ja UNFCC kaudu). Samamoodi on ÜRO juures tegutsev korrumpeerunud, ebaaus, teadust ignoreeriv ja Hiina poolt kontrollitud Maailma Tervishoiuorganisatsioon talitanud koroonaviirusega tegelemisel.

Ent ehkki ÜRO on juba pikalt olnud väga kahtlane institutsioon, ei ole nad siiani oma vasakäärmuslikku, türanlikku ja revolutsioonilist maailmavalitsemise agendat päris avalikult peale surunud. Eelpool nimetatud Twitteri sõnum saadab aga väga selge hoiatuse: ÜRO rahastamine tuleb lõpetada, koostöö selle organisatsiooniga tuleb lõpetada, see organisatsioon tuleb tervenisti ajaloo prügikasti heita.

ÜRO delenda est – ÜRO tuleb hävitada!

Allikas: Breitbart