Pagulased koormavad Euroopat, Küpros lausa ägab nende all

Maailm,
- Updated
©AP/Scanpix
Tänapäeval jääb majanduse edendamisel migrandi kahest töökäest lihtsalt liiga väheks. Pilt on illustratiivne.

Pagulasprobleem Euroopas aina paisub ning nüüd on Küprose migratsiooni-, sise- ja kodakondsusminister Constatinos Petrides palunud abi Euroopa Liidu siseministritele ja migratsioonivolinikule läkitatud kirjas, et liikmesriigid aitaksid riiki pagulaskriisi lahendamisel ning võtaksid täiendavalt vastu 5000 migranti.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Eeskätt peaksid riigid Küprose siseministri sõnul vastu võtma kõige haavatumas olukorras inimesi, et seeläbi leevendada märkimisväärselt koormat, mis praegu on võimude ja riigi sotsiaalsüsteemi õlul.

Küprose siseminister toob Postimehe vahendusel välja, et asjaolu, et Euroopa Liidu liikmesriigid ei ole suutnud kokku leppida ühtses solidaarses lähenemisviisis pagulaskriisile, on viinud olukorrani, kus Küpros vajab koheselt abi suure hulga pagulastega toimetulekul.

Petrides kirjutab, et sellel aasta jaanuarist juunini saabus Küprosele ning palus asüüli ligikaudu 7000 isikut, samal ajal, kui läbitöötlemata avalduste hulk on kasvanud pea 15 000-ni.

Eesti vastus sellisele lahendusele võib olla vaid ühene: „Tänan, ei!“.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused