Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Pagulaskeskused “lekivad”, kadunud migrandid võivad levitada ohtlikke nakkusi

-
06.09.2018
Migrandid Liibüa laagris – see mass toob Euroopasse nii meditsiinilisi kui ka ideoloogilisi nakkusi.
© AFP/Scanpix

Vasakliberaalne Euroopa jätkab probleemide sissevedu, kuigi on teada, et sellest sünnib ainult halba.

Itaalia siseminister Matteo Salvini teatas kolmapäeval, et pagulaskeskusest on võimusid teavitamata lahkunud 50 äsjasaabunud ebaseaduslikku sisserändajat. Migrandid ootasid maalepääsemist kümme päeva enne kui Itaalia valitsus selleks loa andis.

Euroopa Liidu reeglite kohaselt peavad migrandid taotlema turvapaika riigist, kuhu nad on saabunud, kuid enamik soovib jõuda Saksamaale või Rootsi.

Selline kadumine on Lääne-Euroopas tavaline. Ka inimsmugelduslaevalt Aquarius Valencias maale lubatud migrantidest kadus 23 inimest juba 24 tunni jooksul. Itaalia oleks nüüd pidanud sellist võimalust ette nägema, kuid ilmselt on kogu immigratsiooniga seotud temaatika endiselt vasakliberaalide kontrolli all.

Kõige hullem on selliste kadumiste juures igasuguste haiguste leviku oht. Migrantide maalelubamisel neid küll kontrollitakse, kuid see on pealiskaudne kontroll, mis ei tuvasta varjatud haigusi, vaid ainult neid, mille sümptomeid on näha. Kuigi migrantidega kaasa tulnud haiguste lugusid varjatakse, on nad Euroopasse nakkus- ja muid raskeid tõbesid siiski ohtralt kaasa toonud – seda näitab kasvõi hiljuti avastatud ohtlik naiste suguelundite haigus.

Peale selle täiendavad kadunud migrandid ka kurjategijate, terroristide ja üldse tuvastamatult elavate inimeste ridu, kes jäävadki Euroopas illegaalidena elama, kui neil ei õnnestu seaduslikult varjupaika saada.