Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Pahurad pagulased laamendasid köögis

21.05.2015
ciceronen

Varjupaigataotlejad Rootsis, kes ei olnud oma majutusega rahul, otsustasid pagulaskeskuse köögis palju pahandust tekitada. Käiku lasti oma väljaheited. Seinad ega lagi ei näinud pärast seda just parimad välja, kirjutab Sundsvalls Tidning.

Stockholmist põhja pool Timrå linnas asub keskus alaealistele dokumentideta immigrantidele. Hiljuti ilmnes, et sisserändajatest asukad on seal vandaalitsenud. Põhjuseks see, et immigrandid polnud Rootsi maksumaksja kulul pakutava majutusega rahul.

Teisipäeva, 14. mai ööl otsustas keegi nimelt Ciceroneni pagulaskeskuse kööki pisut kaunistada. Väljaheited katsid peagi kõik köögipinnad ja neid jätkus teistessegi ruumidesse. Kuid sellega polnud pidu kaugeltki läbi. Järgmisena hakkasid lendama jogurt ja siirup. Lusti näis olevat jätkunud hommikuni.

Pagulaskeskuse direktor Ulla Winberg avastas, et rikutud oli ka tema tööruumide uks. Ta teatas, et mõnda aega on varjupaigataotlejate seas levinud rahulolematus pakutavate teenustega. Mõni pagulane olevat muutunud päris agressiivseks.

“Nad on öelnud, et neile ei pakuta piisavalt tegevust, ja et nad tahavad teistsugust toitu,” sõnas Winberg.

Pagulaskeskuse ruumidega, kus immigrandid laamendasid, tegeleb nüüd sanitaarmeeskond. Juhtunust on politseile teatatud.

Pagulaskeskust peetakse ülal täielikult maksurahadest.