“Paremäärmuslus” – mida küll liberaalne Euroopa teeks, kui seda poleks

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Need ei ole “paremäärmuslased” – need on migrandid Kreeka-Türgi piiril. Näide sellest, kust tuleb tegelik viha.

Kõigi Euroopa hädade juures hoiab Euroopa Liit lipuna kõrgel ainult üht – niinimetatud paremäärmuslust, sidudes selle külge kõik, mida veel saab.

Postimees kirjutab sellest, kuidas pandeemia varjus pidavat levima vihakõne ja propaganda, ja kohe vihjatakse EL-i siseraportile, mille järgi olevat oht “pead tõstvas paremäärmusluses”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tegu on otsese mänguga ühte väravasse – kuigi mainitakse ka vasak- ja islamiäärmuslasi, on sihik kindlalt ühte paika pandud.

Saksamaal on tõesti olnud paremäärmuslaste rünnakuid, kuid sama tihedalt tulevad teated islamistide kavandatud rünnakutest ja juba tehtud kuritegudest, nagu ka vasakpoolse terrori ohust. Nii keelustas Saksamaa Hezbollah` tegevuse oma riigis ja seal võeti kinni viis rünnakut kavandanud tadžikki – samuti hoiatati vasakäärmuslaste rünnakute eest 1. mail, mille eesmärgiks oli tekitada pandeemia ajal kaos.

Täiesti ühepoolne käsitlus paistab silma “paremäärmuslikest rünnakutest” Kreeka saarte migrandilaagrite vastu – protestiaktsioonid migrantide vastu algasid pärast seda, kui ebaseaduslikud migrandid olid kohalike elu põrguks muutnud, hävitades oliiviistandusi, ohustades sissetungimistega kodudesse kreeklaste omandit ja elusid, ning tekitades ümbrust reostades keskkonnakatastroofi. “Paremäärmuslased” protesteerisid oma kodumaa ebaturvaliseks muutmise vastu, EL-i raport aga näeb seda äärmuslusena.

Raportis seostatakse täiesti meelevaldset islamistlike ja paremäärmuslike organisatsioonide tegevust, mille “tegutsemismustrid olevat sarnased” – kuigi enamik parempoolseid on avalikult islamivastased. See näitab, kui poliitilis-ideoloogiliselt kallutatud on sellised raportid.

Kui aga raportisse on negatiivse momendina sisse toodud “etnorahvuslus”, siis pole mõtet isegi asja edasi analüüsida – EL-i jaoks on äärmuslik kõik tõeliste euroopalike väärtuste hoidmine, ning multikultuursusest tingitud hädad on sootuks tagaplaanil.

2 commentsOn “Paremäärmuslus” – mida küll liberaalne Euroopa teeks, kui seda poleks

 • Avatar

  Etnorahvuslus?! Kreeka ethnos – rahvas, etnorahvuslus – rahvasrahvuslus, või veel hullem – rahvusrahvuslus! Kas Euroopa rahvad on ise ka idiootide kari, et lasevad end juhtida pehmepealistest, kes ei tea oma suust väljuva mögga tähendustki?

 • Avatar

  Kes on loonud Euroopa Liidu – punased-padubolsevikud.
  Miks loodi Euroopa Liit – inimesed peavad elama sõjakommunismis ehk üdini kontrollitud ühiskonnas kus 1% kontrollib 99%
  Islamiseerunud ühiskond on just selline ehk käib ideeliselt ühte jalga padu-punastega ehk bolsevikega.
  Need pahad “paremäärmuslased” aga soovivad, et hinnas oleks Inimene ja tema Õigused ning Vabadused.
  Kas on piisavalt lihtne?

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused