Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Pariis läheb Olümpiamängudele vastu vägistamiste laines

-
30.06.2024
Pariis
© Scanpix

Poolteist nädalat tagasi vägistati Pariisi loodeosas asuvas Courbevoie’s grupiviisiliselt 12-aastane tüdruk. Ta võeti jõugu poolt pargis kinni ja tiriti kuuri, kus politsei sõnul penetreeriti teda anaalselt ja vaginaalselt. Samal ajal hüüti tapmisähvardusi ja antisemiitlikke märkusi. Muuhulgas nõudsid vägistajad, et nende ohver pööraks islamiusku.

Kaheteistaastane ohver tundis varasemalt teda vägistanud poisse. Üks neist oli väidetavalt tema endine poiss-sõber, kes tunnistas rünnaku üles ja ütles, et tegutses kättemaksuks pärast seda, kui tüdrukust ohver tema eest oma usulist identiteeti varjas. Selgus, et tüdruk on juut, mistõttu otsustati ta grupiviisiliselt sodomiseerida.

Ootuspäraselt on Prantsusmaa juhtunust „jahmunud“ ja „šokeeritud“ ning Prantsusmaa president Emmanuel Macron teeskleb, et suhtub sellesse väga tõsiselt, sest järgmisel kuul võõrustab Pariis olümpiamänge ning grupiviisiline vägistamine ei peaks kuuluma sealsete spordialade hulka.

Veel üks Briti naine leiti pisarates Pariisi tänavatelt aluspesu käes hoidmas, pärast seda, kui mitu meest vägistasid ta muusikafestivalil.

Kas see muusikafestival leidis aset mõnel kahtlase linnaosa rokilaval? Ei, see leidis aset Olympia kontserthallis, mis asub linna südames ning on hinnatud ja auväärne koht. Seal on mänginud nii Piaf, Sinatra, Jacques Brel kui ka Biitlid. Nüüd mängivad seal grupivägistajad.

Prantsusmaa võimuringkondade peamine mure seisneb selles, et vägistamistelaine võib halba varju heita saabuvale olümpiamelule ning lisaks võivad valijad šokiseisundis anda oma hääle hoopis Le Penile. „Vägivald on saatnud šokilaineid läbi juudi kogukonna ja lisanud pingeid enne erakorralisi valimisi, mis võivad esimest korda võimule tuua paremäärmusliku Rassemblement Nationali,“ teatas Euromedia.

Nagu eurovürstide puhul ikka, pole tegelik probleem mitte grupivägistamine, vaid need, kes seda märkavad.

 

Allikas: Steyn Online