Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Partei paralüüsis: Demokraate valdab täiemahuline paanika!

-
04.07.2024
© Scanpix

Barack Obama administratsiooni endise ametniku Van Jonesi sõnul on demokraadid eraviisiliselt kokku leppinud, et president Joe Biden tuleb välja vahetada. See on järellaineks tema katastroofilisele esinemisele eelmise nädala presidendikandidaatide debatis.

CNN-i poliitikakommentaator Jones ütles tele-eetris, et demokraadid peavad kõnelusi teemal kuidas, mitte kas Biden presidendikandidaadina välja vahetada.

“Kulisside taga on maad võtnud täielik paanika. Inimesed jagavad omavahel juriidilisi memosid, PDF-id lennutatakse WhatsAppis edasi-tagasi, püüdes välja mõelda, millised on võimalused,“ ütles Jones kolmapäeval. “Kuidas on võimalik Bidenit asendada? Kuidas panna ta seda tegema viisil, et ta tunneks, et teda austatakse sedasi nagu teda austama peaks? Kes peaks saama Kamala Harrise asepresidendiks? Eetris olev vestlus ja eetriväline vestlus on täiesti erinevad.“

“Tegemist on kellegagi, kes armastab seda riiki. Meil on keegi, kes on andnud endast kõik – viimase tilgani – selle riigi heaks, kuid ta ei pruugi saada üle finišijoone,” rääkis Jones ametisolevast presidendist. “Küps erakond peab sellega arvestama ja seda tehaksegi. Ma saan aru, et inimesed tahavad teda kaitsta ning anda talle ruumi ja väärikust oma valiku tegemisel. Kuid praegu on käimas suur arutelu selle üle, kuidas see juhtub, mitte kas see juhtub.“

Biden seisab silmitsi tagasiastumisüleskutsete laviiniga. Texase osariigi esindaja Lloyd Doggettist sai esimene demokraat Kongressis, kes kutsus teisipäeval avalikult Bidenit valimisvõitlusest välja astuma ning kelle järel tuli Arizona osariigi esindaja Raúl Grijalva, kes on esindajatekoja loodusvarade komitee kõrgeim demokraadist liige.

Allikas: The Daily Wire