Põhja-Aafrika immigrant pussitas Suurbritannias surnuks kolm inimest

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Pussitamisohvrite mälestuseks tuuakse lilli.

Laupäeva õhtul toimus Suurbritannias Readingis järjekordne tänavapussitamine, mille tagajärjel suri kolm inimest ja mitmed inimesed on kriitilises seisus haiglas. Kahtlustatuna on kinnipeetud Readingis elav liibüalane.

Pealtnägijate sõnul jalutas mees Readingi kesklinnas asuvas Forbury Gardens pargis, kus viibis sel ajal päris palju laupäeva õhtut nautivaid inimesi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Korraga hakkas ta karjuma, tõmbas välja noa ning ründas umbes kümnest inimesest koosnevat gruppi, pussitades kolme inimest ohtlikult kaelapiirkonda. Seejärel hakkas ta taga ajama järgmisi inimesi, ei saanud neid aga kätte ja põgenes. Seejärel peatas üks politseinik ründaja, joostes ta pikali.

Rünnak oli täiesti ootamatu, sellele ei eelnenud sõnavahetusi ega mingeid muid pingeid, mis oleksid võinud midagi niisugust esile kutsuda.

Vaid paar tundi varem oli samas pargis toimunud liikumise „Mustad Elud Loevad“ toetusmarss, kuid väidetavalt ei olnud rünnak sellega seotud.

Politsei sõnul on arreteeritud 25-aastane liibüalane. „Oleme arreteerinud ühe inimese ja hetkel me kedagi teist juhtumiga seoses ei otsi,“ ütles politsei esindaja. Ta lisas ka, et neil ei ole alust kahtlustada terrorirünnakut, kuid seda ei ole ka täielikult välistatud.

4 commentsOn Põhja-Aafrika immigrant pussitas Suurbritannias surnuks kolm inimest

 • Avatar

  Politseinik saab ilmselt karistada kuna julges neegri pikali joosta.

 • Avatar

  “Vaid paar tundi varem oli samas pargis toimunud liikumise „Mustad Elud Loevad“ toetusmarss …. “. Loevad ainult mustad ja värvilised elud. Kuna valged elud kuuluvad sorosfashistlike-rassistlike valitsejate ja ideoloogide poolt ning nende ideoloogia järgi hävitamisele, siis 3 valge inimese mõrva puhul teadlikult ei mainita, et mõrvatud olid Euroopa aborigeenid. SURM VALGELE VÄHEMUSELE deviisi kohaselt läbiviidav sorosfashistlik-rassistlik reaalpoliitika on muutunud pea(le)voolu poliitikaks vaimse ja füüsilise allakäigu Euroopas. Kättemaksuks ja karistuseks holokausti eest?

 • Avatar

  Järeldus: Selliseid Võõramaalasi ei tohi oma riiki lubada

 • Avatar

  Lihula tulistaja kohta ilmusid lausliberaalses Lääne Elus koheselt suured pealkirjad a’la ‘puhas kurjus’, ’inimvihkajalik tegu’. Aga mis siis nüüd Londonis toimus? Kui Lihula mõrvar võinuks alustada ‘sõjapidamisega’ juba bensiinijaamas, vajas ta siiski päästikuks otsest ajendit – teda taga ajama hakanud mootorratturit. Umbes sama reegel kehtis vene ajal, mil võisid võõra käest tänaval peksa saada aga enne provotseeris ta sinuga mingigi kontakti – küsis suitsu või otsis vähemalt silmsidet. Seevastu Londoni liibüalase taolistele pole mingit formaalsetki ajendit vaja. Minu meelest on see puhtakujulisem inimvihkajalikkus. Aga liberaalne meedia nüansierinevust ei märka. Ei tõtta ‘pagulast’ puhta kurjuse kehastuseks tembeldama ega nõua immigratsiooniseaduste karmistamist analoogselt relvaseadusega.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused