Poliitkorrektsus pigistab Soomel kõri kinni – kurjategijate päritolu on saladuseks

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Soome ristilipu all toimub palju tegusid, mis võinuks olemata olla, kui riik ei läheks kaasa multikultihullusega.

Põhjanaabreid seob üha enam poliitkorrektsus, mis muudab Soome isegi hullemaks kui Saksamaa, Rootsi või Suurbritannia.

Soomet vapustas  algkooliealise poisi tapmine Helsingis jõululaupäeval. Politsei on mõrvas kahtlustatavana pidanud kinni 1982. aastal sündinud mehe, kelle eeluurimise ajaks vangistamise kohtuistung toimub reedel.

Helsingis jõululaupäeval 7-aastase poisi eriti jõhkras tapmises kahtlustaval 36-aastasel Espoo mehel on varasemast kriminaalne minevik. Ta on sõitnud autoga purjuspäi ja vägivallatsenud.

Siinkohal aga algabki kurjategija tausta varjamine. Ilta Sanomat kirjutab “välismaa taustaga Espoo mehest”, ning toob välja mehe väga kirju kriminaalse mineviku.

“Teadaolevalt on mees välismaalane ja Iraagi päritolu. Murha-info portaali andmetel on mehe nimi kohtudokumentides Ali Sohrab Zulfigar,” vahendab eestinen.fi.

Iraaklasi on Soomes somaallaste kõrval rohkesti ja nad on tuntud vägagi kuritegeliku sisserändajate seltskonnana. Soomlased ise väidavad nukra huumoriga, et kui krimiuudistes kohe maha ei hõigata, et tegu oli ehtsa valge soomlasega, siis võib kohe eeldada, et tegu on sisserändajaga.

Muidugi viitavad paljud sallivuslased kohe ka soomlaste endi vägivaldsusele, kuid tasuks meeles pidada Põlissoomlaste liidri Jussi Halla-aho telesaates öeldud sõnu: “Soome ei pea ju sellepärast kuritegevust välismaalt juurde vedama!”

Soomes valitseb praegu ärev meeleolu, sest vaid veidi varem vapustas ühiskonda Oulu massivägistamiste laine, milles olid samuti asjaosalisteks tõmmud lõunamaa mehed. Huvitav on ka kuriteo sündmuskoha nimetus – Arabianranta.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused