Põlissoomlase Facebooki-postitus kütab kirgi

Maailm,
immonen

Olli Immonen, Soome parlamendiliige Põlissoomlaste erakonnast tegi laupäeval Facebookis postituse, mis kutsub soomlasi üles võitlema multikulturalismi vastu. See on põhjustanud turmtuld ja massiivset vastukaja Soome sotsiaalmeedias.

“Ma unistan tugevast ja julgest rahvusest, kes suudaks hävitada selle multikulturalismi-nimelise õudusunenäo,” kirjutas Immonen. “See kole mull, milles meie vaenlased elavad, puruneb peagi miljoniks killuks. Me elame raskel ajastul. Need päevad jätavad igaveseks jälje meie rahvuse tulevikku. Mul on suur usk minu kaasvõitlejaisse. Me võitleme lõpuni oma kodumaa ja ühe tõelise soome rahvuse eest. Võit on meiega.”

Liberaalid asusid Immoneni kohe pärast seda postitust ründama. Immonen on teatanud, et jääb oma sõnadele kindlaks.

Põlissoomlaste erakond on teatanud, et Immoneni sõnad “ei esinda erakonna ametlikke seisukohti”. Liberaalid nõuavad erakonnalt ja selle esimehelt Timo Soinilt, et Immonen vallandataks “vihakõne” eest. Samuti nõuavad liberaalid Immoneni vahistamist, süüdistades teda “rassi, usu või rahvuse põhjal vaenu õhutamises”.

Kommentaarid

One commentOn Põlissoomlase Facebooki-postitus kütab kirgi

  • Avatar

    Liberaal, kes süüdistab teist vaenuõhutamises, ei saa olla mitte mingi liberaal. Päris liberalism peaks vähemalt teoreetiliselt austama teiste arvamust, isegi kui see on erinev.
    Nagu näeme, muutuvad liberaalid ise liberalismi karikatuuriks.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused