Põlissoomlasest parlamendiliige Olli Immonen: Soome peab kaitsma omamaist keskkonnasõbralikku majandust

Rubriik Maailm On
©UU
Olli Immonen on tuntud Põlissoomlaste poliitik.

Soome tungib tugevalt sisse Hiina kapital, sealne ühiskond globaliseerub ja muutub multikultuurseks, ning ainsana on selle vastu seismas Põlissoomlased.

Soome Eduskunna liige Olli Immonen ütles, et globaliseerumine ja rahvusvaheline vabakaubandus kahjustavad keskkonda ja kliimat. Ta leiab, et Soome peaks Hiinast ja mujalt Kaug-Idast imporditud ühekordseks kasutamiseks mõeldud esemete puhul tõstma tariife ja karmistama nende maksustamist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Soome ettevõtteid ja tööstust, mis on ökoloogiliselt jätkusuutlikud, ei tohi Põlissoomlaste arvates kõrgete maksude ja väliskapitali pealetungiga välja suretada. Immonen ütleb, et valitsusel ei ole lubatud soodustada importi riikidest, kus heitkoguste piirväärtuste ületamist ei kontrollita, kulude tase on seetõttu madalam ja konkurentsivõime on parem kui Soomel.

“Konkreetsed keskkonna- ja kliimameetmed importtoodangu suhtes soodustaksid kodumaiseid puhtaid tooteid. Veelgi enam, see poliitika suunaks ka saastavaid riike säästvamate tootmismeetodite suunas,” ütleb Immonen.

Immonen leiab, et Soome ettevõtete konkurentsivõimet tuleb toetada, kaitstes turgu saastavate riikide impordi eest ja vähendades kodumaiste ettevõtjate energia- ja transpordikulusid.

“Kohalikud majandused olgu austatud ja eelistatud. Globaliseerumisest tuleb üle minna lokaliseerimisele ja eelistada soomlasi. See oleks tõeline ökotootmine,” võtab  Olli Immonen kokku.

Allikas: kansalainen.fi

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused