Põlissoomlaste valimisjuhi vastast vägivalda uuritakse tapmiskatsena

Maailm,
©Uued Uudised
Soomes kohtab eestlane taas Nõukogude Liitu, aga ka anarhismi, geiagendat ja muid äärmuslusi. Pilt on illustratiivne.

Põlissoomlaste erakonna Kesk-Soome piirkonna valimisjuhi vastast vägivalda uuritakse nüüd tapmiskatsena, ütles keskkriminaalpolitsei (KRP) esindaja teisipäeval.

Pekka Katajat peksti eelmisel reedel tema Jämsänkoski kodus. Vigastused olid sedavõrd tõsised, et poliitik tuli haiglasse viia.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Uurimine on läinud üle KRP-le ja rünnakut käsitletakse tapmiskatsena. Politsei ootab vihjeid toimunu kohta.

Soomes on vasakäärmuslus väga tugev ja riiki on juba tabanud ka islamistlik vägivald. (STT-BNS-UU)

4 commentsOn Põlissoomlaste valimisjuhi vastast vägivalda uuritakse tapmiskatsena

 • Avatar

  Midagi pole parata, aga pikas perspektiivis on kinnitust saanud jälle vana hea tõde: ainult surnud kommunist on hea kommunist! Loomulikult ei kutsu ma üles kedagi puuhaluga maha lööma ja näiteks kommunistide vennasideoloogiat sotsialiste, sotsdemme, meie kodukootud anitfaasid, kommarite vennapoegi liberaste ja muud punast saasta elimineerima! 🙂
  Aga sügavalt peavad järele mõtlema kõik inimesed, kes seni sotside ja reffide poolt hääletanud on…
  Meil ei ole vaja sellist neegrite ja igat sorti basurmanide märatsemist nagu Rootsis ja mis päris kindlasti algamas Soomes.
  Meil pole vaja põhja-aafriklastest musulmanide märatsemist, kristlike kirikute süstemaatilist põletamist ja vaimulike mõrvamist!
  Meil pole samuti vaja USA moodi vasakpoolsete, BLM-i, tegelikult “black poweri”, ja igat kanti anarhistide ja sallijate märatsemist! Eestlasi ei ole isegi mitte tervet miljonit kokku ja kui me oma lastest ja lapselastest vähegi hoolime ja rahvusena edasi kesta tahame!!!

 • Avatar

  Veel üks HEA näide MIKS tuleb ise teha relvaluba ja ka oma lapsi õpetada seda kasutama.
  Kehakultuur ja teadmised viivad rahva edasi.

  PS. Sport on kehakultuur mis on viidud absurdini.

 • Avatar

  Kunagistest nn unelmate/ühiskondadest eestlaste jaoks, nagu Soome ja Rootsi, on tänaseks saanud rahvusliku mandumise super-näidised.

  • Avatar

   Vaatame asjale sellest küljest – kui meile räägiti et Põhjamaad on oi kui head ja millised eeskujud, siis esiteks kes seda (valdavalt) rääkisid? Teiseks, millised olid sel ajal juba mandumise suunas toimunud muutused? Niisugune punaseks pöördumine ei toimu just üleöö, seega olid esiteks nimetatud takkakiitjad juba kasulikud idioodid kommunismivankri ees, teiseks hakkas juba siis kommunism oma õisi näitama seal nn lääne pool.
   Ma küsisin oma tuttavatelt juba 1990 et huvitav miks Põhjamaades lapsendatakse põhiliselt ainult mustanahalisi lapsi aga mitte oma riigi omi. 1991 hoiatati Euroopa Majanduliidu kommunismi kaldumise eest ka juba välis-eesti ajakirjanduses, aga meil oldi ametis mingite vappide, lippude ja vimplite vahetamisega, näe polnud aega rohkemaks kui tegelikult Eesti riikliku järjepidevuse tagamise eest muret tundvate eksiilvalitsuse liikmete mahategemisele pühendumisega.
   Te uurige kuidas sm. savisaar käis tollal Ameerikas Eestile vabadust “kauplemas” – kas ta tahtis väga kohtuda väliseestlastega…? See tegelane ütles veel suvel 1991 et tema on NSVL Keskkomitee esindaja Eestis, kuulge, pool aastat olid juba sinimustvalged lipud kasutusel, Rüütel lasi isegi RK saalis ensv vapile lina peale tõmmata, aga suur juht ja (rahvarinde)õpetaja alles elas NLKP vaimus.
   Kommunist jääb kommunistiks ka saunas. Ja nii nad kiitsidki rõõmsalt Põhjamaid üles, sest nemad ju teadsid juba siis mis tuleb. Ainult rahvas ei teadnud, ei lastud näha.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused