Politseiraport: pooled Pariisi naised ei kasuta ahistamishirmus ühistransporti

Maailm,
©Scanpix
Hoidke alt, peremehed tulid – nii näivad need Vahemere “õnnetud” paadipõgenikud teatavat.

Pariisi politsei hiljutise raporti kohaselt suurenes seksuaalrünnakute arv Pariisi ühistranspordis 2018. aastal 30% võrra. Aasta jooksul tehti politseile 1159 seksuaalse ahistamise avaldust Pariisi ja migrantidega asustatud äärlinnade bussides, metroos ning rongides aset leidnud juhtumite kohta.

Breitbart vahendab viitega France 3-le, et raporti sõnul on ahistamiste arv ilmselt tegelikkuses palju suurem. Siseministri asetäitja Laurent Nuñez lisas raportile selgituseks, et vaid umbes 10% seksuaalse ahistamise ohvritest teeb kuriteo kohta avalduse politseile.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Erinevad uuringud viitavad, et 43% kõikidest seksuaalrünnakutest toimub Ïle-de-France’i piirkonna transpordis ja 40% tänavatel.

Pariisi piirkonna planeerimise ja arendamise agentuuri IAU Ïle-de-France uuringu andmetel pelgavad enam kui pooled naised avaliku transpordi kasutamist Pariisis, seda just hirmust seksuaalrünnakute ja varguste ees. Möödunud aastal tunnistas üks Pariisi metroos töötav politseinik, et seksuaalses ahistamise süüdistusega arreteeritutest on enamik Põhja-Aafrika taustaga.

„Olen töötanud siin üle kümne aasta ja kinnipeetavatest kahtlusalused on väga-väga suures osas Põhja-Aafrika päritolu,“ ütles politseinik ja arreteeritud on olnud vanuses 12-86.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused