Põlvkondade lõhestamine: Saksamaal laulavad lapsed vanaemadest kui keskkonnasigadest

Maailm,
- Updated
©AFP/Scanpix
Kliimavõitlejatest lastele õpetatakse lausa Antifa võtteid.

Migratsiooni-, keskkonna- ja “euroopalike väärtuste” teemasid kasutatakse Lääne-Euroopas ära selleks, et lõhkuda põlvkondade sidemeid.

“Minu vanaema on vana keskkonnasiga” – nii laulis lastekoor Saksamaa raadio- ja telejaamas Westdeutscher Rundfunk (WDR). Ringhäälinguorganisatsioon kustutas materjali pärast seda, kui salvestus põhjustas internetis pahameeletormi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Solvav laul kirjeldas vanaema, kes ei järgi “ökoloogilist” elustiili. Teksti juhtmotiiv oli: “Minu vanaema on vana ökoloogiline siga.”

“Minu vanaema sõidab kanaaias mootorrattaga. See on tuhat liitrit bensiini kuus. Minu vanaema on vana keskkonnasiga. Minu vanaema sõidab maasturiga arsti juurde ja kaks vanaema mööduvad käies,” laulavad lapsed.

Laul lõpeb mõistagi Greta Thunbergi sõnadega maailma kohta: “Me ei anna seda teile!”

Nii viiakse läbi laste ja vanemate põlvkondade vastandamine. Vanemate austamine pole sealses ühiskonnas enam oluline. Kõige olulisemaks on tehtud keskkond – inimesed on teisejärgulised…

Allikas: wPolitice.pl

One commentOn Põlvkondade lõhestamine: Saksamaal laulavad lapsed vanaemadest kui keskkonnasigadest

  • Avatar

    njah, kliimanapakad. parem vaadakem seda, …. ning muidugist Eesti osas pole küsimust.

    sun9-58.userapi.com/c206620/v206620312/186e5/f7MIqRMEAUQ.jpg

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused