Poola jalgpallifännid rullisid lahti tohutu migratsioonivastase loosungi

polish-Football-4

Poola jalgpallifännid rullisid pühapäeval Sileesia Wrocławi ja Poznańi jalgpalliklubide vahelisel kohtumisel lahti hiiglasliku massiimmigratsiooni-vastase loosungi, mis ütleb “Tõuse ja kaitse kristlust!” Loosungile lisandus pilt, kus hiiglaslik ristisõdija kaitseb Euroopat kolme islamistide paadi: USS Husseini, USS Bin Ladeni ja USS ISISe eest, vahendab Breitbart.

Vaid nädal pärast seda, kui Poola pagendas parlamendist kõik vasakpoolsed, on poolakad jälle asja kallal. Käsitsi maalitud plakat on vähemalt 15 meetri kõrgune ja 23 meetri laiune. See kujutab Euroopa lõunakaldal randuvaid immigrante, kellest paljud teevad ühesõrmelist Islamiriigi tervitust.

polish Football 2

Mõõga ja kilbiga, mis kannab Sileesia Wrocławi jalgpalliklubi vappi, seisab eset Euroopat Püha Jüri risti kandev ristisõdija, kes on valmis immigrantidega võitlema, tema kohal tekst: “Kui Euroopat uputab islamikatk”. Allpool seisab 30 meetri laiune loosung “Tõuse ja kaitse kristlust!”

Wrocławi jalgpalliklubi on üks Poola populaarsemaid ning samuti poliitiliselt aktiivsemaid. Tihti nähakse nende mängudel kommunismivastaseid loosungeid.

Kommentaarid