Poola tähistas oma iseseisvuspäeva väga muljetavaldavalt

Maailm, Video,
- Updated

Poolas tähistati täna siiralt ja suurejooneliselt oma iseseisvuspäeva, mida saatsid ohtrad temaatilised sündmused üle maa. Päev tipnes kuulsa Iseseisvusmarsiga.

Maailma peavoolumeedia (sh ka Eesti oma) Poola iseseisvuspäeva tähistamist vääriliselt ei kajastanud ning pigem jäävad silma vasakliberaalses võtmes uudised stiilis, et Poolas marssisid paremäärmuslased ja tagurlased. Meeleavaldus toimus hüüdlause “Me tahame jumalat” all. Mitmed sõna võtnud inimesed rääkisid vajadusest tõusta liberaalide vastu ja kaitsta kristlikke väärtusi. Kutsuti üles kaitsma ka vennalike rahvaste valget Euroopat ning mitte minema kaasa Euroopale hauda kaevava multikulti ja moraalitusega.

Mõned videoülevaated Poola Iseseisvusmarsist:


Muu hulgas toimus ka Varssavis mootorratastel paraad, mis kandis nime Rock Niepodległości 2017 ning on väidetavalt senistest suurim. Paraad algas Sulejówka asumist Varssavi külje alt, läbi Varssavi ja lõppes Idzikowskiego linnaosas.

https://youtu.be/3cZE8ddtgks

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused