Poolas ei võidelda mitte LGBT inimeste, vaid nende agressiivse agenda vastu

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Poola LGBT näeb välja nagu Antifa.

Poola justiitsminister ütles hiljutises intervjuus, et Poola LGBT aktivistidelt tuleks küsida, miks on nad alustanud nii vägivaldset rünnakut kristlaste ja kristluse vastu. Intervjuus Poola ajalehele Rzeczpospolita nimetas justiitsminister Zbigniew Ziobro praegu Poolas toimuvat kultuurisõjaks, mille tulemus määrab Poola identiteedi ja hinge.

Tema arvates ei ole sellest sõjast võitjana väljumine siiski lootusetu. „See on võidetav, ent ainul sel juhul, kui me ei jää praegu tukkuma ega kaota valvsust, nagu on teinud konservatiivsed ja kristlikud parteid Lääne-Euroopas. Me peame olema otsusekindlad ja tegema tööd mitmel rindel,“ ütles Ziobro.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Minister viitas süüdistustele, nagu oleks Poolas loodud nn LGBT vabad alad, selgitades, et loodud on LGBT ideoloogiavabad alad. Ta rõhutas, et Poola võimud ei diskrimineeri LGBT inimesi mitte kuidagi ja tema isiklikult oleks esimene, kes seesugust diskrimineerimist vastustaks.

Samas hoiatas Ziobro, et oma seksuaalse sättumuse agressiivne pealesurumine ning vägivaldsed nõudmised samasooliste abielu seadustamiseks ja laste adopteerimiseks on väga tõsine probleem. „Poolas on LGBT inimeste elu turvaline ja neil on olemas kõik kodanikuõigused. Nad võivad luua organisatsioone, klubisid, oma meedia, korraldada paraade jne,“ viitas ta.

Möödunud nädalal Varssavis aset leidnud transseksuaalse LGBT aktivisti Margot arreteerimise kohta ütles Ziobro, et tegemist ei olnud mitte oma vaadete demokraatialiku ja rahumeelse avaldamisega, vaid arreteeritud isik tegeles vägivalla õhutamisega. Ta hoiatas ideoloogiliste narratiivide mõju eest ja avaldas arvamust, et just nn eliit on muutunud liberaalse kultuurirevolutsiooni eelkõnelejaks.

Ziobro rääkis ka Istanbuli konventsioonist ning teatas, et Poola jätkab konventsioonist lahkumise protsessi, kuna selles on sugu määratletud sotsiaalse konstruktsioonina, mitte bioloogiliste tunnuste järgi.

„Konventsioonis nimetatakse vääralt naistevastase vägivalla peamiseks põhjuseks perekonda, religiooni ja traditsioonilisi väärtusi, mitte alkoholismi, narkootikume ja teisi düsfunktsioone. Samuti on vale see, et konventsioonist lahkumine tähendab naistevastase vägivalla tolereerimist,“ ütles Ziobro.

Ta lisas, et Poolas on juba tõhusalt rakendatud koduvägivalda ennetavaid lahendusi, mis on tunduvalt rangemad kui mujal Euroopa riikides.

Allikas: Remix News

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused