Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Prantsusmaa “mitmekesisus” valab oma viha tänavatel välja

-
30.06.2023
Prantsusmaa saab nüüd oma “mitmekesisuse” kuumi vilju nautida.
© Scanpix

“Politseivägivald” on kahe otsaga asi, nagu tõestas juba George Floydi juhtum Ameerikas: ühest küljest kasutab politsei sageli liigset jõudu, teisalt on ka nende ohver tohutu kriminaalse pagasiga – ja selliste kokkusattumiste peale tekivad multikultuurses Läänes konfliktid.

Prantsusmaal leidsid kolmandat järjestikust ööd aset vägivaldsed sündmused seoses mahalastud teismelise surmaga politsei käe läbi. Siseministeeriumi teatel vahistati ööl vastu neljapäeva üle Prantsusmaa 150 korrarikkujat. Meeleavaldajad panid toime vandalismiakte ning süütasid autosid ja avalikke hooneid. Sihtmärkideks olid näiteks raekojad, koolid ja politseijaoskonnad.

Märatsejateks on kahtlemata “uusprantslased”. Kogu Lääne-Euroopa on täis migrante, keda liberaalsed valitsused sisse lubavad, aga üha kaduvas heaoluühiskonnas ei suudeta neid ülal pidada, need inimesed lähevad üha sagedamini kuritegevuse teed (Pariisi migrandieeslinnu peetakse eriti ohtlikeks paikadeks) ja kui keegi patustanutest pingelises vastasseisus surma saab, tulevad terved migrandikogukonnad tänavatele – ja märatseda neile meeldib. Kõike seda võimendab Ameerika linnadepõletamisest alguse saanud marksistliku BLM-i ideoloogia.

Prantsusmaa president Emmanuel Macron peab reedel uue kriisikohtumise, tegemist on juba teise kriisikohtumisega loetud päevade jooksul.

Massimigratsiooniga on lood väga lihtsad – poleks näiteks okupatsiooniajal Eestisse toodud 300 000 venelast, poleks olnud ka pronksirahutusi.

Uued Uudised