Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Prantsusmaal ei seostata noaga seitset inimest vigastanud afgaani terrorismiga – moslem lihtsalt lõbutses?

-
10.09.2018
Prantsusmaal ei tähenda noarünnakud enam terrorismi?
© AFP/Scanpix

Noarünnakud Lääne-Euroopas ei üllata enam kedagi, samuti ka poliitkorrektsed vastukajad neile.

Järgnev uudis tundub juba “uusnormaalsena”. “Prantsusmaa pealinnas Pariisis sai ööl vastu esmaspäeva vigastada seitse inimest, kui neid ründas noa ja raudtoruga relvastatud mees. Haavatute seas on kaks Suurbritannia päritolu turisti. Neli inimest on kriitilises seisundis,” kirjutab ERR.

Edasi aga järgneb selge jaburus. “Uudisteagentuuri AFP allika andmetel on ründaja kinni võetud ja arvatakse olevat Afganistani päritolu. “Praeguses seisus ei viita miski, et tegemist oleks terrorirünnakuga. Mees ründas tänaval suvalisi vastutulevaid inimesi,”” ütles allikas.

Tegu on afgaaniga, rünnatute seas on turistid, ründerelvaks on terroristide viimase aja tavapärane lemmik ehk nuga — ja poliitkorrektne Lääne-Euroopa ei leia selles isegi mitte oletuslikku võimalust, et tegu on terrorirünnakuga! Ometigi on kõik hiljutised analoogilised rünnakud lõppenud teatega, et mingi pühasõdalane maksis sel moel kätte islami mõnitamise eest — nagu viimati Amsterdamis.

Mõnikord tundub, et Lääne-Euroopas on poliitkorrektsuse idiotism pisut taandumas, aga ikka ja jälle osatakse seal üllatada. Pole siis ime, kui tuleb kord suurem plahvatus kümnete ohvitega ja “allikad” teatavad ikkagi — hetkel pole põhjust arvata, et plahvatusel oleks terroristlik taust! Aga küllap tuleb ka kõnealusele uudisele lisateade, et ISIS võttis vastutuse rünnaku eest või afgaan ise tunnistas, et tahtis islami solvamise eest kätte maksta.