President Donald Trump süüdistas maailmalammutajat George Sorosit laimukampaania rahastamises

Juba loosungid näitavad, kellega on tegu!

Väga paljusid vasakliberaalide laimurünnakuid rahastab skandaalne miljardär George Soros, leiab Ameerika riigipea.

USA president Donald Trump süüdistas reedel pealinna Washingtoni tema Ülemkohtu kohtunikukandidaadi Brett Kavanaugh` vastu protestima kogunenud aktivistide rahastamises eakat vasakliberaalset miljardäri ja rahvusriikide vaenajat George Sorost. Jutt käib vastuolulisest liikumisest #MeToo.

“Need väga jämedad liftikarjujad on kinnimakstud professionaalid, kelle ainus eesmärk on asetada senaatorid halba valgusesse. Ärge neelake sööta alla,” kirjutas Trump Twitteris.

Senat hääletab Kavanaugh´ kandidatuuri üle laupäeval. Senati õiguskomitee vabariiklasest esimees Chuch Grassley avaldas neljapäeval veendumust, et see läheb ka läbi, kuna Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) raporti järgi ei leitud midagi, mis toetaks seksuaalse rünnaku süüdistusi Kavanaugh` vastu, vahendab BNS.

“Kohtunik Kavanaugh` peaks kinnitatama laupäeval,” ütles Grassley ajakirjanikele. “Loodetavasti oleme 48 tunni kaugusel uuest ülemkohtunikust.”

USA Senat kiitis reedel heaks vabariiklasest presidendi Donald Trumpi ülemkohtuniku kandidaadi Brett Kavanaugh’ kandidatuuri lõpphääletusele paneku. Senat toetas Kavanaugh´ lõpphääletusele saatmist 51 poolt- ja 49 vastuhäälega.

Süüdistusi Kavanaugh` vastu levitavad kolm naist ja need ulatuvad keskkooliaegadesse, mil tollane noormees olevat neid käperdanud. Mehe sõnul ei ole ta kedagi kunagi ahistanud ja naistel pole ka tunnistajaid – nende koolikaaslased sellist pidu ega Kavanaugh`halba käitumist ei mäleta.

Soros on väidetavalt rahastanud ka Trumpi- ja Brexiti-vastaseid kampaaniaid, aborti pooldavat liikumist Iirimaal, Ungari valitsusvastaseid jõude, migrantide Euroopasse vedamist, LGBT liikumist ning nüüd paiskavat ta suured rahad kampaaniasse, millega tahetakse ära hoida konservatiivide oodatav edu järgmistel Euroopa Parlamendi valimistel.

Kommentaarid