President Kaljulaid külvab globalistist Itaalia presidendi ja tema kaaskonna riiklike autasudega üle

Maailm,
©UU
Keelumärgil on alati põhjus.

President Kersti Kaljulaid on algatanud ühe kummalise autasude jagamise globalistlikele itaallastele, mille puhul tekib küsimus – mille eest?

Ilmselt mäletavad kõik, kuidas Itaalia Brüsseli-meelne president Sergio Matarella tegi globalistliku riigipöörde, kui võttis valimised võitnud erakondadelt ühe euroskeptilise ministrikandidaadi tõttu õiguse valitsust moodustada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Matarellale ei sobinud koalitsiooni peaministri Giuseppe Conte poolt rahandusministriks pakutud euroskeptiku Paolo Savona kandidatuur ja ta andis valitsuse moodustamise õiguse euromeelsele Carlo Cottarellile. Vihase vastuseisu tõttu pidi ta sellest loobuma ja edasi saavutati kompromiss, kus Savonale leiti teine ministrikoht.

Nüüd on saabunud teade, et president Kersti Kaljulaid annab Itaalia presidendile Sergio Mattarellale Maarjamaa Risti keti teenetemärgi ning tema tütrele Laura Mattarellale Maarjamaa Risti esimese klassi teenetemärgi, selgub riigipea koduleheküljelt.  Itaalia presidendi tütar Laura Mattarella täidab esimese leedi kohuseid.

Maarjamaa Risti esimese klassi teenetemärgi saavad ka Itaalia rahvusvahelise koostöö minister Enzo Moavero Milanesi, presidendi kantselei peasekretär Ugo Zampetti ning Itaalia suursaadik Eestis Filippo Formica.

Maarjamaa Risti teise klassi teenetemärgi saavad presidendi kantselei sekretariaadi ülem, nõunik Simone Guerrini, presidendi infonõunik Gianfranco Astori, presidendi välisnõunik Emanuela D’ Alessandro, presidendi pressi- ja kommunikatsiooninõunik Giovanni Grasso ja välis- ja rahvusvahelise koostöö ministri kabinetiülem Riccardo Guariglia.

Maarjamaa Risti kolmanda klassi teenetemärgi saab presidendi välisnõuniku asetäitja Francesco Di Nitto ja Maarjamaa Risti neljanda klassi teenetemärgi välisministeeriumi protokolliosakonna visiitide büroo ülem Jacopo Albergoni. Kotkaristi teise klassi teenetemärgi saab Itaalia presidendi kaitsenõunik kindral Roberto Corsini, vahendab BNS.

Kogu see pikk autasustatavate ametnike rodu näitab, et euroametnikust määratud presidendini jõudnud Kaljulaid “oskab” hinnata ametimeeste rolli, eriti kui need ajavad õiget, globalistlikku asja. Tegelikult vääriks ühte Maarjamaa Risti hoopis immigratsiooni pidurdav Itaalia siseminister Matteo Salvini.

Itaalia president Sergio Mattarella alustab riigivisiiti Eestisse sel kolmapäeval, Itaalia riigipea kohtub kahe päeva jooksul president Kersti Kaljulaidi, Riigikogu esimehe Eiki Nestori ja peaminister Jüri Ratasega.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused