Protestide suunamine: USA-s ilmusid rahutuste piirkonda salapärased telliskivialused

Maailm,
©AP/Scanpix
USA protestid olid rajatud vägivaldusele, mitte rahumeelsusele. Pilt on illustratiivne.

USA-s on avastatud hulgaliselt tõendeid, mis viitavad rahutuste koordineeritusele. On põhjust arvata, et mingi mõjukas organisatsioon aitab korraldada USA-s vägivaldseid rahutusi ja õhutab erinevaid sotsiaalseid gruppe.

Seda paljastavad muuhulgas paljud Twitteri-postitused, kus osutatakse sellele, kuidas rahutuste keskmesse ilmuvad alustel viskevalmis telliskivid, mis jäetakse järelvalveta. Nii ajakirjanikud kui ka protesteerijad ise imestavad selliste “kokkusattumiste” üle.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teateid telliskiviplatvormide organiseeritud ilmumisest massirahutuste piirkondadesse on registreeritud Dallases, San Franciscos, Kansas Citys ja New Yorgis. Selle uurimist on alles alustatud.

Telliste virnad ilmuvad kohtadesse, kus ehitusplatse pole. Näib, et mässulistele antakse vahendid, et muuta rahumeelsete meeleavaldustena alguse saanud protestid vägivaldseks mässuks.

Näiteks juhtis rühm meeleavaldajaid Dallases tähelepanu telliskivivirnade ilmumisele laupäeval linna kohtumaja lähedale, ja tegid järelduse, et neid provotseeriti nii vägivallale.

On selge, et raskete tellisaluste transport nõuab logistikat ja rahastust. Ainuüksi protestijad ei suudaks selliseid tarneid kiirustades korraldada.

Rahutusi Ameerikas peetakse suuresti president Donald Trumpi vastu suunatuks, seega võib telliskivivarustuse “korraldustoimkond” peituda tema liberaalsete ja vasakpoolsete vastaste poolel, kellel on USA-s endiselt võimas haare.

Allikad: MV Lehti, RT News

3 commentsOn Protestide suunamine: USA-s ilmusid rahutuste piirkonda salapärased telliskivialused

 • Avatar

  Jah – ei imesta: USA-s neil aastail toimuv on suuresti kaalukeeleks inimkonna saatusele üleüldse…

 • Avatar
  Leo Viller

  1968. aasta suvel toimusid Prantsusmaal samuti väga ulatuslikud vasakpoolsete poolt inspireeritud massirahutused. Pariisis oli siis kesklinnas väga palju kivisillutisega tänavaid. Võib arvata, mida nende kividega tehti, pealegi veel kui püstitati kellegi poolt loosung – ilu on tänavatel. ( Varsti pärast mäsu lõppu asfalteeriti Pariisi tänavad ära ). Ameerikas on tänavad üldiselt asfalteeritud. Eks mässuõhutajad on ka midagi õppinud ja nii tulebki telliskive kohale vedada. Muide – Prantsusmaa mässajatel oli veel üks veel parem loosung – ära mitte kunagi tee tööd. Nii et USA rüüstajad tegutsevad täiesti loogiliselt

 • Avatar

  no aga palun öelge siis otse välja et kes selle taga on…

  ZOG.
  juudi m6jud.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused