Rahvaste rännet ergutanud liberaalne maailm valab oma tegude tagajärgede pärast krokodillipisaraid

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Piraadikapten Carola Rackete – vasakliberaalide kangelane, tegelikkuses jõhker seadusterikkuja.

Viimasel ajal on lausa tülgastav lugeda vasakliberaalide mõju all olevate Euroopa ja ülemaailmsete institutsioonide nutulaulu pandeemia olukorras hädas olevatest migrantidest – see on nende endi ergutuskisa tagajärg.

Nii väidab ÜRO, et inimkaubanduse ohvrid on seoses pandeemiaga veel suuremas hädas, Vatikan ja Soros muretsevad Lõuna-Itaalia põllumajanduses töötavate migrantide pärast, inimõiguslased halavad ülerahvastatud Kreeka laagrite tõttu ja nii edasi – kuigi kõik need organisatsioonid on ise migrantide Euroopasse veo korraldanud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Massimigratsioon üle Vahemere ja Balkani trassil on olemuselt suur inimsusevastane kuritegu, mille üheks kaasosaliseks on liberaalne Euroopa – loodetavasti tuleb selles osas kunagi tõsine rahvusvaheline kohus, kus kohtupingis on ka Saksamaa kantsler Angela Merkel, kes kutsus avalikult süürlasi Saksamaale.

Paljude süürlaste jaoks võib Merkel olla ingel, nagu seda on näha France Presse läägetelt piltidelt, kuid samas oma tema hingel sadade merevoogudes hukkunute surmad. Ka meedias massiliselt levitatud piltidel olev väike Süüria poiss Alan Kurdi uppus seetõttu, et tema vanemad kuulsid Merkeli kutset ja lunastasid surmapileti merekõlbmatus paadis.

Liberaalset Euroopat võiks mõista, kui Liibüasse ja Türki oleks rajatud põgenikekeskused, kus oleks põgenike dokumendid üle vaadatud, nende saatus paika pandud ja siis nad laevade või lennukitega Euroopasse viidud. Rahvusmeelsele Euroopale väga vastumeelne variant, aga vähemalt aus. Liberaalne Euroopa aga karjus küüniliselt: tulge läbi kõrbete ja üle vete, ja kes ellu jääb, saab laheda hõlpelu.

Järgmisena lülitusid liberaalid organiseeritud kuritegevusse – kellelgil ei saanud teadmata olla, et Liibüa ja Türgi rannikul surusid kümned tuhanded põgenikud inimkaubitsejatele tuhandeid eurosid pihku ning rahvusvaheline inimkaubandus teenis sellest miljardeid. Keegi ei sulgenud seda äri, mida saanuks lõpetada vaid nii, et paate polnuks mõtet vette lükata, sest reisi lõppeesmärki ei saavutata nagunii.

Euroopa missioon Sophia, mille üheks elemendiks oli võitlus inimkaubandusega, jooksis sisuliselt tühja, sest inimkaubitsejad, kes migrantide liikumist suunasid, ise ju paatidesse ei istunud, aga migrandid jõudsid ka Frontexi aluste pardale võetuna ikkagi Euroopasse ja uued tulijad said sellest julgustust.

Järgmine kuriteomoment on see, et paadid kutsututega jäeti mere meelevalda – üksi Euroopa riik ei saatnud oma laevastike aluseid neid päästma. Ilmusid vaid vabaühenduste laevad, mis ei suutnud kõiki kokku korjata, ja kaudselt ergutasid rännet, mistõttu lootusega tulnud, kuid teel hukkunud on ka nende hingel.

Vabaühendused ongi üks eriline element kogu massimigratsioonis – päästjatest muutusid nad kiiresti piraatideks, kes eirasid kõikvõimalikke seadusi, kuni üks pealikest, Carola Rackete, tungis keelust hoolimata laevaga sadamasse ja rammis politseipaati, pälvides selle eest vasakliberaalide aplausi.

Merel aga võtsid vabaühenduste alused kontakti inimkaubitsejatega, kes teatasid neile koordinaadid, kuhu paadid põgenikega jäeti – seega osaleti otseselt inimeste smugeldamises. Et oma tegevust varjata, lülitasid laevad sageli oma transponderid välja, mis on mereohutuse seisukohalt kuritegu. Nende aluste paturegistrid on tohutud, alates võõrastesse vetesse ja jurisdiktsiooni tungimisest ning vale lipu all sõitmisest kuni prügilaadungite tühjendamiseni selleks mitte ettenähtud kohtades.

Lääne liberaalide suurim moraalne kuritegu on seadusetuse kuulutamine seaduslikuks. Nii tohivad illegaalsed migrandid ületada piire, ronida üle tarade, tormata läbi mitmete maade, hoiduda kontrollidest, rikkuda riikide seadusi ja nii edasi – sest nad olevat õnnetud. Näiteks väitis paavst Franciscus, et pagulaste õigused olevat üle nii riikide seadustest kui ka demokraatia reeglitest.

Migrantidele ei keelatud Lääne-Euroopas praktiliselt miskit, luues neile kõikelubatavuse ja karistamatuse tunde. Kui Hispaania lubas smugelduslaeva Aquarius Valencia sadamasse, kadus maale lubatud migrantidest 24 tunni jooksul paarkümmend, kes asusid omal käel Kesk-Euroopa poole teele. Keegi ei tea vist siiani, kui palju tõid kõigi tuulte poole kadunud migrandid Euroopasse siin juba likvideeritud haigusi.

Suure kuriteo tegi liberaalne Euroopa sellega, et lasi üle Euroopa laiali teisest kultuurist, teiste põhimõtete, mentaliteedi, kasvatuse ja tavadega mehi, kes moodustavad kõigist migrantidest umbes 75-80%. Esimene tagajärg andis ennast tunda juba ööl vastu 1. jaanuari 2016, mil Saksamaal langes uusaastapidustuste ajal seksuaalse ahistamise ohvriks tuhandeid naisi. Seda üritati poliitkorrektselt varjata – ka see nähtus väärib inimsusevastase kuriteo staatust.

Järgnesid üha uued ohvrid, nagu nigeerlase poolt tapetud ja tükeldatud 18-aastane itaallanna Maceratas, 22-aastase iraaklase Ali Bashari poolt vägistatud ja kägistatud 14-aastane Susanna Maria Feldman ning veel arvukad võikad teod. Üle Euroopa veeres pommiplahvatuste, pussitamiste, tulistamiste, kaubikurammimiste ja teiste terroritegude laine. Liberaalne Euroopa ohverdas migrantidele oma turvalisuse.

Valus hoop on antud kristlikule kultuuriruumile, mida ahistab islami pealetung – Lääne-Euroopas on arvukalt juhtumeid, kus kristlik sümboolika peidetakse ära, sest see pidavat moslemeid solvama. Agressiivsemad kultuurid ohustavad liberaalse maailma põhiväärtusi, sest näiteks naisõigusluse kõrge taseme puhul euroopalikus ühiskonnas on sealsamas kõrval läänelikule humanismile mittealluv islami naistevaenulik kultuur, mis õitseb oma kogukondades ehk no-go-tsoonides.

Kuritegu on ka Euroopa Liidu sunniviisiline migrantide jaotamine, mis ei ole kuidagi kooskõlas ühenduse vabatahtlikkuse printsiibiga. Brüsselil polnud mingit õigust sundida riike vastu võtma pagulasi, keda nood ei soovinud või ei olnud võimelised lõimima – EL määris liikmesriikidele pähe võõrad, kelle sissetungi pidurdamiseks ei teinud ta ise midagi, vaid pigem soodustas seda.

Liberaalne Euroopa sooritas paradoksaalselt kuriteo ka migrantide endi vastu, asudes neid poputama, õpetades neid seadusi eirama, võõrutades neid tööst ja vastutusest oma tegude eest, ning muutes nad ühiskonnale praktiliselt kasutuks, ergutades aga sellega kuritegevust ja poliitilis-ideoloogilist radikaliseerumist.

Nuga löödi selga ka migratsiooni lähteriikidele – 2016. aastal palusid neli Lääne-Aafrika piiskoppi Euroopat mitte meelitada nende noori ära, sest nii jäävad need maad ilma kõige töövõimelisemast elanikkonna kihist. Vaevalt et suur osa migrantidest, kes Lääne-Euroopas jalgu maha ei saa, enam õnnelikud on – ka nende elu on rikutud, eriti pandeemia ajal, kui neil pole siin lähedasi, kellele toetuda.

Tänaseks on juba selgunud, et Euroopa on migrantidest üleküllastunud, mida näitavad kasvõi Kreeka saarte pungil laagrid. Keegi ei soovi enam rõõmuga vastu võtta neid võõraid, kellest enamik on osutunud kasutuks, sest on tulnud vaid head elu nõudma. Neid soovivad vaid need riigid, kus valitsuses on vasakpoolsed, mürkrohelised või punaliberaalid, nagu näiteks Soome ja Rootsi.

Siit jõuamegi selle olukorrani, mis olevat Lääne-Euroopas pandeemia ajal migrantide kogukondades tekkinud – näiteks Lõuna-Itaalias elavat põllumajanduses töötavad sisserändajad rasketes tingimustes, kus ka nakkusoht on suur. Ometigi on Itaalias võimul vasakvalitsus, kes pärast Lega immigratsioonivastase siseministri Matteo Salvini lahkumist taaselustas migrantide sisseveo – järelikult ei suuda vasakpoolsedki migrante ära majutada.

“Džunglid” on endiselt olemas Pariisi eeslinnades ja Calais`i sadamalinnas, mis näitab, et isegi liberaalne Euroopa ei suuda enam migrante vastu võtta, maailm aga on sukeldumas suuremasse majanduskriisi ning ka kliimameetmed neelavad tohutu raha. Kuid ega vasakliberaalid ole kuritegelikust praktikast loobunud – Soome, Saksamaa ja Rootsi on juba teatanud, et jätkavad migrantide vastuvõtmist, ergutades seega migratsiooni ja inimkaubandust.

Lõuna-Itaalia maffiapiirkondades vaevlevad migrandid ei ole sugugi immigratsioonivastase Lega kätetöö – need on Junckeri, Merkeli, Verhofstadti, Timmermansi, Sorose ja paljude teiste Lääne rahvastesegajate ohvrid. Ehk jõuab kord kätte aeg, mil nende üle mõistetakse kohut nii eurooplaste kui ka migrantide kannatuste eest.

Oht pole veel kusagile kadunud, sest Marrakechi leping on endiselt ootel, Euroopas on endiselt võimul palju vasakliberaale, kes sooviksid Aafrika ja Araabia siia üle tuua ning Türgi ootab hetke, mil migrandid valla päästa. Ja endiselt võib öelda ühte: Ungari päästab Euroopa – kui me järgime madjareid.

9 commentsOn Rahvaste rännet ergutanud liberaalne maailm valab oma tegude tagajärgede pärast krokodillipisaraid

 • Avatar

  Mina olen ka seda meelt et kommunisti tuleb nimetada kommunistiks, mitte koletistele ilusaid nimesid külge pookida. Mis liberalismis liberaalset on ? See on kõige tavalisem vasakäärmuslik vihkamistürannia.

 • Avatar

  A kui Carola soovib ka selliseuid numpsikuid lapsi saada kui see tubli Eesti tüdruk Säreverest?
  Ah? Keelate ära või, kuradi vihakõnelejad, vassistid, voobid ja need muud sõnad ka!

  https://naisteleht.ohtuleht.ee/1000517/grete-griffin-emadus-ja-laste-kasvatamine-on-praegu-spordist-tahtsamad

  • Avatar
   #hargivahevabadus

   Tõepoolest, naistelehe tellija ammutab siit omale vaimutoitu. Nn abikaasa jutt on ka nagu “sotside valimisplatvormist” maha kirjutatud, niipalju kui seda algust sealt näha oli. Järgmine eeskujulik eesti emane end teostamas ja naisteleht neid ettevalmistamas.

 • Avatar

  Ma näen seal ainult oportuniste/nominaliste, kes tavaliselt kaaperdavad mingi “töötava” teksti ja kasutavad siis seda oma heaoluhuvide saavutamiseks. Kui üks tekst ja miimika enam ei tööta, võetakse järgmine.

 • Avatar

  2015. aastal oli maailma igat sorti summaarne orjakaubanduse käive umbes $ 150 miljardit. Ilmselt pole siia pagulaste orjakaubanduse numbreid veel liidetud

 • Avatar

  Läänemaailma valitsejad – USA-EU suuroligarhide domineeriv, sorosfashistlik-rassistlik maffiagrupeering & võimukeskused & ideoloogid esindavad parempoolset maailmavaadet ja parempoolsete huvisid. Sorosfashistide-rassistide & eurohungveipingide tegutsemis eesmärk: põlisrahvasteta-europiidideta (ülerahvastatud-populatsiooniplahvatuste-väljakurnatud biotoopide või/ja vaesemate piirkondade rändrahvaste-kolonistidega assimileeritud põlisrahvastega), rahvusteta, ümber- ning ülerahvastatud asualadega, europiidideta, rahatotalitaristliku-plutokraatliku, ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud Euroopa, Läänemere regiooni, sh estenfrei (eestivaba, eestlasteta) Eesti ülesehitamine võimalikult lühikese ajaga, juba 21. saj. lõpuks. Assimileerimissurma põhjustamine ühiskondade avamise naha eemaldamise meetodi kasutamisega. Kättemaksuks ja karistuseks holokausti eest.

 • Avatar

  Esmalt – Tõnis Siim (ja paljud teised) võiksi lõpetada sellises kontekstis sõna “fashistid/fashist” kasutamise. See ei ole korraktne mitte üheski võtmes – tegemist on bolsevikega ehk ka kommunistidega – ja seda Lenini-Trotski võtmes. Verejanulised maniakid kes on võtnud omale eesmärgiks valged eurooplased maamunalt rõhuvalt välja süüa. Nagu sama liini esindaja Coudhenhove Kalergi – keda loetakse ka Euroopa Liidu ideoloogiliseks isaks ütles – (parafraseerin) – “neid tohib alles jääda / olla vaid 5% üldisest massist – see on hulk mida me suudame kontrollida”.
  Ehk KÕIGI nende “vabaühenduste” (ka muideks siin Eestis on neil oma Avatud Eesti Fond) eesmärgiks on ASENDADA europiidsed põliselanikud sissetoodud asiaatide ja neegustega.

  Kahjuks on enamus praegustest “neo”bolsevikest lihtlabased kasulikud idioodid – kes lähev ka “lihaks” kui EU ja Kalergi plaan oma lõpusirgele jõuab.
  Paar viidet lisaks selle jutu illustreerimiseks – seal on viited ka allikatetel – kes, miks ja KUIDAS.
  https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html ja https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

 • Avatar

  Olgem mõistetes täpsed! Need nn vasakliberaalsed poliitikud ja eurohungveipingid on oma olemuselt hoopiski parempoolset poliitikat esindavad sorosfashistid-rassistid ning eurohungveipingid, kuna neid rahastavad parempoolseid huve esindavad oligarhid – kapitalistliku ühiskondlik-majandusliku formatsiooni suurröövlid.

 • Avatar

  Millal lõpeb nn. konservatiivide poolt sõna “liberaalne” kasutamine selles kontekstis nagu vasakradikaalne meedia ja vasakradikaalid seda ette kirjutavad? Millisest otsast on vasakpoolsed “liberaalsed”? Millised nende vaated on “liberaalsed”? Kogu nende ideoloogia ja maailmavaade on üles ehitatud hävitamisele ja totalitaarsusele, kogu tegevus on suunatud vabaduste piiramisele ja allasurumisele, mismoodi saab seda “liberaalsuseks” nimetada? See on pseudoliberaalsus. Pseudoliberaalsus EI OLE liberaalsus.
  Sõnakasutus on tähtis ja vähemalt “Uutes Uudistes” võiks sõnu kasutada nii nagu nad on kasutamiseks mõeldud, mitte lasta pseudoliberaalidel endale narratiivi ette kirjutada. Jah, ka vasakpoolsete soovil nende “liberaalideks” kutsumine on nende narratiiviga kaasaminek.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused