Rändeõhutajate ohver: Pariisis leiti lennuki telikust surnud neegrilaps

Maailm,
- Updated
©Reuters/Scanpix
Aafrikast Tõotatud maale! Või siiski mitte… Pilt on illustratiivne.

Pariisi Charles de Gaulle’i lennujaamas leiti Elevandiluurannikult tulnud lennuki telikuruumist umbes kümneaastase lapse surnukeha.

Lennufirma Air France Boeing 777 startis teisipäeva õhtul Abidjani linnast ja maandus hommikul Pariisis.

“Peale inimdraama näitab see raskest turvanormide vajakajäämist Abidjani lennujaamas,” ütles Elevandiluuranniku allikas AFP-le.

Viimastel aastatel on lennukite telikuruumist leitud mitmeid surnuks külmunud või muljutud salareisijaid, eriti Aafrikast pärit teismelisi.

Kui nüüd küsida, et kes on sellistes tragöödiates süüdi, siis eelkõige need Euroopa vasakliberaalid, kes õhutavad migrante Euroopasse pagema – kui oleks teada, et siia jääda pole lihtne, siis oleks ka üritajaid vähem.

Kinnised piirid ja range immigratsioonipoliitika on alati tõhusam viis kaitsta inimelusid kui ebaseadusliku migratsiooni õhutamine, mis paneb lisaks hädalistele ka kõik seiklusteotsijad liikuma.

Kui küsida, kes on rohkem süüdi rändlejate surmades, kas Angela Merkel või Matteo Salvini, siis pole kahtlustki, et esimene neist on rohkete tragöödiate põhjustajaks, teine aga neid ära hoidnud. (AFP-BNS-UU)

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused