Revolutsioon sööb oma lapsi: “feministist” Kanada peaminister Justin Trudeau sai rassisti templi otsaette

Maailm,
©Reuters/Scanpix
Justin Trudeau tõttas süüdistuste peale Nova Scotias kohe moslemeid embama.

Kõnekäänd oma lapsi söövast revolutsioonist sai alguse Prantsuse revolutsiooni-aegsest jakobiinide diktatuurist ja elab aktuaalselt edasi ka liberaalses ühiskonnas, tabades seekord Kanada peaminister Justin Trudeau`d.

Praegune peaminister ja eelseisvatel parlamendivalimistel uut ametiaega taotlev Justin Trudeau sattus kolmapäeval pahandustesse 18 aasta taguse foto pärast, kus ta on peo jaoks mustaks võõbanud oma näo ja käed.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

USA ajakirja Time avaldatud fotos poseerib Trudeau 2001. aastal tehtud araabiateemalisel peol turban peas ja rüü seljas. Pilt on tehtud Vancouveri erakoolis West Point Gray akadeemia, kus ta tollal õpetas. Trudeau oli siis 29-aastane.

Pilt avaldati ajal, mil Trudeau Liberaalse Partei ja Andrew Scheeri juhitud konservatiivide vahel käib 21. oktoobri valimiste eel küsitlustes tihe rebimine. Trudeau (47) võitis 2015. aasta valimised kindlalt, kuid on nüüd tule all eetikakoodeksi rikkumise ja teiste skandaalide pärast.

Trudeau otsustas kolmapäeval reageerida pildile kiirelt ning teatas, et sügavalt kahetseb rassistlikku grimmi kandmist. “Tunnen nüüd, et see oli rassistlik asi,” lausus ta tele-eetris pressikonverentsil oma valimiskampaania lennukist. “See on miski, mille tegemist kahetsen sügavalt.”

Foto avaldati tõenäoliselt konkurentide poolt selleks, et teda veelgi sügavamalt diskrediteerida, mitte aga seetõttu, et neid huvitaks ennast feministiks nimetanud vasakliberaalse poliitiku ammused tegemised. Ometigi on huvitav see, et migrantide, geide ja naiste õiguste eest võitlev poliitika omalõhnalise solgi kaela sai.

Lisaks näitab see igasuguse sõna-, südametunnistuse- ja väljendusvabaduse kadumist Lääne ühiskonnas, kus inimeste hävitamiseks kõlbavad ka ammused sündmused, poliitkorrektsus seob ühsikonna käsist-jalust ja eksisteerib vaid üks, liberaalsusest ja neomarksismist kantud tõde. See sööb ka oma lapsed, nagu Prantsuse revolutsioon sõi Dantoni ja Robespierre`i ning Nõukogudemaa tšekaa sõi need, kes liiga aeglaselt nagaani päästikule vajutasid.

Aga “feminist” Trudeau oli hea ja viisakas laps – ta vabandas ja kahetses ning loob võimule jäämise korral veelgi multikultuursema ühiskonna.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused