Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Robert F. Kennedy Jr: kliimamuutusi kasutatakse ära inimeste kontrollimiseks hirmu kaudu

15.07.2023
Robert F. Kennedy Jr.
© Scanpix

USA demokraatide presidendikandidaat Robert F. Kennedy Jr kirjutas Twitteri postituses, kuidas kliimamuutusi kasutatakse ära inimeste kontrollimiseks hirmu kaudu. Ühtlasi avaldas ta kampaaniavideo, milles selgitas oma keskkonnateemalisi seisukohti.

„Kliimamuutusi kasutatakse meie kontrollimiseks hirmu kaudu. Vabadus ja vaba turumajandus on saastamise lõpetamiseks palju kindlamad meetodid. Saastajad rikastuvad, sundides avalikkust kinni maksma nende poolt tekitatud kahju,“ kirjutas Kennedy Jr oma videole lisatud säutsus. „Näidake mulle mõnda saastajat ja mina näitan teile rikast jõmmi, kes kasutab vaba turumajanduse mehhanismide vältimiseks ära poliitikat.“

Kennedy video algab Jordan Petersoni nn kliimaapokalüpsise narratiivi teemalise kommentaariga. „Olen näinud, kuidas nn kliimaapokalüpsist kasutatakse hirmuna, et suruda läbi samalaadset türanniat, mida minu arvates kasutati vaktsiinisulgemiste ajal,“ ütles Peterson.

Kennedy lisas kommentaarina, et needsamad inimesed, kes korraldasid pandeemia aegsed sulgemised, suruvad nüüd peale hirmule tuginevat kliimanarratiivi. Kennedy mainib, et soojenemine toimub, kuid ta ei nõustu viisiga, kuidas võimud olukorda lahendada püüavad. „Kõigepealt mainin kliima kohta, et ma usun küll, et süsinik ja metaan atmosfääris tekitavad soojenemist. Vaadake, ja te näete seda igal pool. Liustikud sulavad jne. [—] loomade massiline rändamine, lõunas elavate loomade nagu kaeluskotkad leviala põhjas suureneb,“ ütleb Kennedy oma videos, lisades seejärel, et erinevad luureametid, Maailma Majandusfoorum ja Davosi miljardäripoiste klubi kasutavad keskkonda ettekäändena totalitaarse kontrolli saavutamiseks, sarnaselt nagu seda tehti COVIDi kriisis.

„Ja need on needsamad vandenõulased, kes kasutavad iga kriisi ühiskonna suuremaks kihistamiseks ning superrikastele ja sõjaväele suurema võimu andmiseks, luureametitele suurema võimu andmiseks ja kõigi teiste mõjuvõimu vähendamiseks,“ lisas ta. „Sõda süsiniku vastu ei lahenda probleemi, kui meil ei ole lõpuks enam alles oma elukeskkonda. Minu lähenemisviis energiale on vaba turumajandus, mitte ülalt-alla suunatud kontroll,“ ütles Kennedy. „Me võime taastada selle, mis meil oli, aga me peame hoiduma hirmust, sest hirm on türannide relv.“

 

Allikas: Breitbart News