Rootsi araablaste partei ähvardab kodusõjaga, kui Rootsi Demokraadid võimule pääsevad

Maailm,
Araablased lähevad väga ruttu sõnadelt üle tegudele. Palestiinlane Prantsuse presidendi pilti mõnitamas.

Rootsis hoiatas vastloodud Araabia Partei (Arabiska partiet) parteisekretär Krar Al-hamede, et nende organisatsioon on mures Rootsi Demokraatide populaarsuse pärast, süüdistades neid rassismis, ning lubades rahvuslaste võidu korral verevalamist.

Krar Al-hamede rõhutab Youtube’is, et kui Rootsi demokraadid saavad võimule, alustab araabia partei Rootsis kodusõda. Tulevase sõja eesmärk on Rootsis võimu haaramine nii relvastatud kui ka küberrünnakute kaudu. Erakonnal olevat rakukesed üle kogu Rootsi.

Araabia partei vihkab Rootsi Demokraate, kuid leiab samas, et sotsiaaldemokraatlik partei olevat “hea erakond”. Organisatsioon väidab, et tulevastel läbirääkimistel olevat neil ka sotsiaaldemokraatidele teatud pretensioonid ja nõuded. Samal ajal kuulutab partei otseselt terrorismi ja vägivalda oma oponentide vastu.

Parteisekretäri sõnul on nende eesmärk viia Rootsi demokraadid ja teised ebameeldivad ühiskonnategelased kohtu ette, kui neil on araabia partei joonest erinevaid arvamusi.

Partei teadaanne on märkimisväärne, sest pole päris tavaline, et Läänes tegutsev immigrandipartei lubab riigipööret ja kodusõda. Küll aga on näha, et sisserändajad oskavad ära kasutada liberaalide “vihakõneseaduste” momente, näiteks rassismisüüdistusi.

Allikad: Youtube, Svenska morgonbladet, kansalainen.fi

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused