Rootsi Demokraatide liider süüdistas seniseid valitsusi rahvuskodu hävitamises

Maailm,
©Scanpix
Immigrandid on Rootsis loonud kuritegeliku ja põlisrootslaste vastu vaenuliku keskkonna.

Rootsi on loonud ebardliku ühiskonna, kaasates sellesse kõik negatiivseimad inimideed, alates sooneutraalsusest ja lasteraamatute ümberkirjutamisest ning lõpetades massiimmigratsiooniga.

Erakonna Rootsi Demokraadid liider Jimmie Åkesson nimetas Almedaleni poliitikanädala raames laupäeval peetud kõnes oma poliitilisi vastaseid iganenud erakondadeks, kes on hävitanud “Rootsi rahvuskodu”.

“Rootsi Demokraatide hääletajad on aru saanud, kuidas iganenud erakonnad on võimu aastaid kuritarvitanud ja otsesõnu hävitanud meie riigi. Te hävitasite meie rahvuskodu, aga meie ehitame uue,” lubas Åkesson.

Rahvuskodu mõistet kasutatakse tavaliselt seoses heaoluriigiga, vahendab BNS. Åkesson tõi muu hulgas välja migratsiooniga seoses tehtud tohutud kulutused ja jõuguvägivalla kasvuga seotud probleemid.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused