Rootsi vasakpoolsed ründavad rahvuslikke aktiviste

Maailm,
- Updated
Rootsi rünnakud

Alates 14. aprillist on Rootsis aset leidnud mitmed varavastased rünnakud rahvuslike aktivistide vastu noorteliikumisest Nordisk Ungdom (Põhjala Noored).

Mitmeid rahvuslikke aktiviste on terroriseeritud ja nende vara rikutud. Ööl vastu 15. aprilli rikuti ühe aktivisti auto ja kolme rahvuslase koduseintele maaliti nende nimed koos sõnaga “nats”. Lisaks maaliti majaseintele haakriste.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ööl vastu 22. aprilli rikuti ühe rahvuslase renditud auto ja vandaliseeriti kahe hoone seintel. Ööl vastu 28. aprilli rikuti nelja inimese koduseinad ja ühte korterisse valati ammoniaaki.

“Nii töötavad Rootsi vasakpoolsed,” kommenteeris Nordisk Ungdomi aktivist Christian Mattson Uutele Uudistele. “Nad ründavad meid argpükslikult. Nende eesmärk on hirmutada uusi inimesi meiega liitumast ja peletada meid eemale poliitilisest tegevusest, et me selle asemel astuksime mõttetusse lahingusse väikese marginaalse grupiga.”

Rootsi rünnakud 1

Rootsi rünnakud 5

Rootsi rünnakud 4

2 commentsOn Rootsi vasakpoolsed ründavad rahvuslikke aktiviste

  • Avatar

    Ma olen alati öelnud, et need punased on justkui loomad!

  • Avatar

    Nii natslik kui ka kommunistlik ideoloogia on põhimõtteliselt vastuolus põhiliste loodusseadustega ja on seetõttu mõlemad kuritegelikud ja terroristlikud

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused