Rootsis õitseb vägistamiskultuur, politsei vaatab poliitkorrektselt pealt

Maailm,
- Updated
©Scanpix
Rootsi politsei ei saa enam sisserändajate kuritegevusest jagu.

Rootsis jäeti abitult surema noahaavades noormees ning noort naist vägistati kaks korda, sest politsei ei uskunud naise esimest hädakõne. Teismeline Tommy Lindh püüdis kaitsta naist vägistamise eest, kuid Aafrikast pärit sisserändaja Mohamad Abubaker tappis ta.

Algselt väitis süüdistaja Stina Sjöqvist, et Lindh ei üritanud tegelikult naist kaitsta, kuid hiljem selgus siiski, et vägistamisohver oli rääkinud Lindhile esimesest vägistamisest ja helistanud politseisse. Telekanali SVT väitel oli hädakõne vastu võtnud politseioperaator pidanud seda valekõneks, lisaks oli ta märkinud algselt üles vale aadressi.

Esimene hädakõne, mis kestis ligi kümme minutit, tehti 10. mail kell 6.37 hommikul, pärast seda, kui aafriklane oli neiu vägistanud ja teda noaga ähvardanud. Kell 7.35 helistas selleks hetkeks koos Lindhiga tualetti põgenenud naine uuesti ja kinnitas politseile, et noaga relvastatud migrant viibib ikka veel hoones.

Lindh ja ohver ootasid politseid, kuid nad ei olnud lukustanud ust. Abubaker sisenes tualetti ning pussitas Lindhi surnuks. Seejärel vägistas ta ohvri teistkordselt, seda samas ruumis Lindhi surnukehaga. Politsei jõudis lõpuks kohale kell 8.10 ja vahistas Abubakeri.

SVT sõnul ei ole politsei juhtumi osas kommentaare andnud ja alustatud on sisejuurdlus.

Tegemist ei ole paraku ainsa mõrva- või vägistamisjuhtumiga, mille Rootsis ringijooksvad migrandid sel aastal toime on pannud. Näiteks tapsid Afganistanist pärit kolm meest Kiruna bussis 21-aastase noormehe, kellel oli kehal 99 noahaava. Süüdistaja sõnul oli tegemist n-ö aumõrvaga.

Allikas: Breitbart

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused