Rootsis vägistati tütarlaps: jäljed viivad sisserändajateni, kuid uurimine on taas takerdunud

Maailm,
- Updated
PAGULASED TORNIOS

Rootsis toimus järjekordne grupivägistamine, ohvriks alaealine neiu. Rootsi politsei otsib nüüd kolme meest, kes varitsesid ja vägistasid koolist koju suundunud tüdruku, kuid ei soovi avaldada nende kirjeldusi.

Tütarlaps sattus vägistamise ohvriks kell kolm päeval Uppsala lähedal asuva Östervåla linnakese surnuaias.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Politsei kinnitusel on neil olemas teo toimepanijate kohta üsna täpsed kirjeldused, kuid nad ei soovi neid avalda meediale, kuna hetkel toimuvat veel teiste versioonide kontrollimine. Kuriteo toimepanemisest on aga möödas juba mitu päeva ning endiselt ei ole kedagi arreteeritud.

Migratsioonikriisi kõrgpunktis oli just Rootsi üks entusiastlikumaid nn põgenike vastuvõtjaid ja sealsete immigratsioonivastaste opositsiooniparteide, nagu näiteks Rootsi Demokraadid, süüdistusel on valitsuse avatud uste poliitika viinud vägistamiste ja teiste seksuaalkuritegude hüppelise tõusuni Skandinaaviamaades.

Otsest sidet massiimmigratsiooni ja seksuaalkuritegude sagenemise vahel on olnud raske tõestada, kuna Rootsi valitsus keeldub järjekindlalt avalikustamast infot kriminaalide etnilise päritolu kohta. Kuritegude statistika kogumisega tegelev amet Rootsis on väitnud, et statistika kogumine migrantide poolt sooritatud kuritegude kohta ei kuulu nende ülesannete hulka. Rootsi valitsus on aga tulnud välja mõttega piirata ligipääsu juriidiliste dokumentide andmebaasile Lexbase, et takistada sõltumatut meediat selle kasutamises massiimmigratsiooni ja kuritegevuse vaheliste seoste uurimisel. Siiski – ühe sõltumatu uurimuse kohaselt on Rootsis 85% vägistajatest migrandid.

Allikas: Breitbart

Refereeris Triin van Doorslaer

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused