Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Rootslased tõstetakse immigrantide majutamiseks kodudest välja

19.05.2015
millmark4

Reedel teavitati elanikke ühes Millmarki hoones Rootsis, et nad tõstetakse välja, kuna on vaja ruumi teha varjupaigataotlejatele.

Üks väljatõstetavaid elanikke on 70-aastane Evy Hellqvist, vahendab Värmlands Folkblad. Ta on selles majas elanud kuus aastat ja tal polnud mingeid plaane välja kolida, nüüd aga peab ta seda tegema. Kinnistu uued omanikud on otsustanud, et põliselanikest rootslastele ruumide üürimine polnud piisavalt tulus äri.

Kasumi suurendamiseks on omanikud otsustanud teha hoonest varjupaigataotlejate keskuse. Rootsi migratsiooniamet on juba heaks kiitnud seal 144 immigrandi majutamise.

Uute omanike vastus küsimusele, miks nad elanikke hoonest välja tõstavad, on ühemõtteline: “Me teeme seda, et meie äri tõuseks. Võrreldes tänasega tõotab uus ärimudel rohkem tulu.” Nii teatas uue omanikfirma Millmark Center juht Erik Johansson.

Rootsi migratsiooniamet maksab varjupaigataotleja majutamise eest päevas kuni 350 Rootsi krooni (38 €). 144 inimese majutamine kuu aega läheb maksumaksjale maksma üle pooleteise miljoni krooni (160 000 €).

Rootsi valitsus toetab silmagi pilgutamata Rootsi põliselanike väljatõstmist, et riik saaks oma hävinguteed jätkata. Valitsus ei hooli inimestest nagu 70-aastane Evy, kes on kogu oma elu teinud tööd ja maksnud makse, et Rootsi elu saaks paremaks minna. Ta visatakse tänavale, et võõrad sissetungijad väljastpoolt Euroopat saaks elada mugavat elu.