Rumeenia linnaelanikud peatasid pagulaskeskuse rajamise

Maailm,
- Updated
Immigrandid
Immigrandid

Transilvaanias asuva 5000 elanikuga Ardudi külas puhkesid protestid, kui tuli ilmsiks, et valitsus kavatseb sinna rajada põgenikekeskuse immigrantidele. Elanikel õnnestus keskuse rajamine peatada ja Rumeenias peavad paljud neid nüüd rahvuskangelaseks, vahendab Breitbart.

Kohalikud avastasid, et kirikuprojekt vanadekodu rajamiseks oli tegelikult maskeeritud plaan salajase pagulaskeskuse rajamiseks. See vihastas elanikud nii Rumeenia sotsiaaldemokraatliku valitsuse kui ka Euroopa Liidu peale välja.

Projekti rahastas osaliselt Euroopa Liit ja seda organiseeris siseministeerium prantsuse kristliku koguduse abiga, kes pidi tööd läbi viima kohapeal. Nüüdseks on projekt peatatud kohalike vastuhaku tõttu.

Üks vastuhaku juhtidest oli 28-aastane Ionut Sabau, kes oli elanud aasta Pariisis moslemite linnaosas ja näinud sealseid etnilisi konflikte.

Euroopa Komisjoni plaani järgi peab Rumeenia riiki elama võtma 6300 immigranti.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused