Saksa asekantsler näitas protestijatele keskmist sõrme ja nõudis nende vangistamist

010

Saksamaa asekantsler ja sotsiaaldemokraatliku erakonna juht Sigmar Gabriel sattus reedel konfrontatsiooni noortest rahvuslastest meeleavaldajatega, kes kutsusid sotsiaaldemokraate kommunistideks ja Saksa rahva reetnud kultuurimarksistideks. Nagu võib näha avaldatud videost, näitas Gabriel seepeale protestijatele keskmist sõrme ja lahkus.

Nagu ilmneb, vihastas asekantslerit, et protestijad viitasid tema isale. Sigmar Gabrieli isa jäi nimelt surmani rahvuslaseks, kes kritiseeris oma poja partei tegevust ja nägi teda lootusetu ajupesu ohvrina.

Gabriel on avalikult nõudnud immigratsioonivastaste protestijate vangistamist. “Me kutsume neid inimrämpsuks, kelle kohta on ainult üks lahendus: politsei, tagakiusamine, ja vangla kõigile, kelle me kätte saame,” ütles ta. “Igal pagulasel, kes siia tuleb, on Saksamaaga rohkem ühist kui nendel inimestel.”

Samuti räägib Gabriel tihti avalikult Euroopa Ühendriikidest. Ta on kutsunud üles riigipiire kaotama, igale soovijale topeltkodakondsust jagama ja vihjab tihti, et peab saksa rahvast natsideks.

Kommentaarid

2 kommentaari loole “Saksa asekantsler näitas protestijatele keskmist sõrme ja nõudis nende vangistamist

  1. Avatar
    Siim Susi kirjutas:

    Ma loodan te kõik ikka mõistate, et petitsioonide ja meeleavalduste aeg on läbi. Paistab, et suuremat sorti madin tuleb igal juhul.

Kommenteerimine on suletud