Saksa asekantsler näitas protestijatele keskmist sõrme ja nõudis nende vangistamist

Maailm,
- Updated

Saksamaa asekantsler ja sotsiaaldemokraatliku erakonna juht Sigmar Gabriel sattus reedel konfrontatsiooni noortest rahvuslastest meeleavaldajatega, kes kutsusid sotsiaaldemokraate kommunistideks ja Saksa rahva reetnud kultuurimarksistideks. Nagu võib näha avaldatud videost, näitas Gabriel seepeale protestijatele keskmist sõrme ja lahkus.

Nagu ilmneb, vihastas asekantslerit, et protestijad viitasid tema isale. Sigmar Gabrieli isa jäi nimelt surmani rahvuslaseks, kes kritiseeris oma poja partei tegevust ja nägi teda lootusetu ajupesu ohvrina.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Gabriel on avalikult nõudnud immigratsioonivastaste protestijate vangistamist. “Me kutsume neid inimrämpsuks, kelle kohta on ainult üks lahendus: politsei, tagakiusamine, ja vangla kõigile, kelle me kätte saame,” ütles ta. “Igal pagulasel, kes siia tuleb, on Saksamaaga rohkem ühist kui nendel inimestel.”

Samuti räägib Gabriel tihti avalikult Euroopa Ühendriikidest. Ta on kutsunud üles riigipiire kaotama, igale soovijale topeltkodakondsust jagama ja vihjab tihti, et peab saksa rahvast natsideks.

Kommentaarid

2 commentsOn Saksa asekantsler näitas protestijatele keskmist sõrme ja nõudis nende vangistamist

  • Avatar

    Ma loodan te kõik ikka mõistate, et petitsioonide ja meeleavalduste aeg on läbi. Paistab, et suuremat sorti madin tuleb igal juhul.

  • Avatar

    Hitler mainis kunagi, et kommunistist saab hea nats umbes kahe nädalaga

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused